arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte kočeny,
sháním kontakt na nějaké opravdu dobré tetovací studio v Ostravě, kde nebudou mít problém udělat mi návrh podle popisu, ale zároveň neutratím majlant.
Slyšela jsme něco o tatérovi jménem David, prý má licenci, ale tetuje doma, hodně levně a pěkně. Víte o něm něco?
Děkuju.

Ahoj,
rozhodně bych ti nedoporučovala jít k nějakému tatérovi domů, pokud ho sama dobře neznáš. Tetování je na celý život a nevíš, co ti nekvalitní barvy udělají s kůží. Jedna moje kamarádka šla taky tak k někomu domů a do půl roku měla úplně zelené tetování, původní barva černá..bylo to vážně ošklivé...
A pokud ti můžu doporučit tetovací studio, tak je to Studio Davydov. Je to takový mladý sympatický muž, původem z Ukrajiny, ale žije tady už spouuustu let. Studio má na Českobratrské v centru. A je opravdu šikovný. Byla jsem tam před dvěma roky s kamarádkou (ta se nechala tetovat) a všechno v naprostém pořádku. Před tebou rozbalí nové jehly,barvy - sterilní prostředí, jak má být, přece jenom si necháváš vpichovat do kůže.
Jeho stránky jsou www.tattoo7.cz , můžeš se tam podívat na ukázky prací.
Za ty dva roky tam byly moje další dvě kamarádky a jsou moc spokojené.

Tak hodně štěstí a hlavně dobře vyber, ať nemusíš litovat.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem byla před rokem s kámoškou ve Freihandu. Nechala se tetovat zezadu na krk a má to pořád krásné. Tetují tam tři lidi, dva kluci a jedna slečna.
[url=www.freihand.cz]www.freihand.cz[/url]

Reaguji na El Samah:
souhlasím, kukni se mi do profilu, já tam byla na přetetování a jsem mega spokojená... každy mi to chválí a jsou fajn. Nemyslís Davydoff? ten je v anglii a už netetuje,tetovál někde u centra, ale... ale určitě nedoporučuji Borise v marankach!! ale určitě si jich obejdi více...každý ti nemusí sednout.

jojo,taky už jsem zjistila, že Davydov už tady není, škoda ho...

Reaguji na corrine:
a máš foto? klidně ti ukážu co mi na Borisovy vadí...neumí dotahovat špičky a znám hodně lidí co od něj něco mají a i já měla a za mě teda hrůza a už vůbec ne aby ti něco navrhl...

arrow
profile_image
Mischule
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě a jednoznačně FREIHAND. Byla jsem před 6 lety u Fishe a pořád kérka vypadá jako nová. černá barva je pořád tmavě černá a to jak mi naprosto precizně udělal špičky, tak na to každý jen obdivně kroutí hlavou, že to takhle i po těch letech vypadá...přemýšlím už dlouho nad druhou kérkou a i když už teď dlouho žiju v Praze, tak na kérku si zase zajedu k Fishovi. Samozřejmostí je i dokonalá hygiena a hlavně to, že to není jako někde v krámu, kde přijdeš vybereš si obrázek z katalogu, sedneš si a už tě tetujou. Líbilo se mi, že se mnou nejdříve konzultoval moji představu, pak na základě mého návrhu mi vytvořil originální kérku přímo mi na tělo a na "věc" se šlo až napotřetí, protože jsme návrhy pořád dolaďovali a konzultovali. Tomu říkám profík!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené