Ne, to je jen pro přiblížení jakej typ tetování chci

Tribo, Hell

Sama jsem chtěla nejvíc do Triba (po hodně blbých zkušenostech s Panterem a příšerných čekačkách v Uzi), ale tam mě hrozně odradila cena. Jedna z tribáckých tatérek mi doporučila salon Inkoust Tattoo kousek od Palladia - a už nikdy nejdu jinam Cena 60% oproti Tribu a ti lidi tam ... to je něco úžasného Jinak tatéři z Inkoustu jsou až na jednoho "odchovanci" Triba

arrow
Neprodává v Bazaru

V Praze jedině Bobek tattoo!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

One love tattoo

arrow
profile_image
lucifear
od 12. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ciiicaaa: jaké jsi měla špatné zkušenosti v panterovi? jestli se můžu zeptat teda

arrow
profile_image
zuzu.lilie
od 9. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já bych Pantera zase jen doporučila. Dlouho jsem studio vybírala a byla jsem nesmírně spokojená. Skvěle odvedená práce (Jánoš), výborný přístup.

arrow
profile_image
zuzu.lilie
od 9. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naopak v Hellu byla kamarádka ve stejnou dobu a musím říct, že co se týče práce, tak je to 100 a 1. Byla jsem ráda, že jsem tam nešla.

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tribo, nebo Tarlito z One Love. Inkoust má super prostory, reklamu... jejich práce jsou víceméně v pořádku, ale vybírala bych z prvních dvou uvedených. Sama jsem byla v Tribu, bylo to drahý, trvalo to dlouho, ale výsledek stojí za to. Tak šťastný výběr.

arrow
profile_image
mariluca
od 29. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak celkově nejde jen o studio ale taky kdo v něm tetuje a jak umí...každopádně si sama projed na netu jejich galerky od každého zvlášt a najdi si styl který ti sedí. Každý má svuj styl-rukopis nebo jak to nazvat.a kazdému se líbí něco jiného. Jo a čekací doba většinou ukazuje na kvalitu....to si raději počkej než mít na kůži hrůzu. hodně zdaru..

Cituji lucifear: jaké jsi měla špatné zkušenosti v panterovi? jestli se můžu zeptat teda

Nebylo možné se domluvit na motivu, "nutili" mi lebku, sovu a nevím co, i když jsem pořád říkala, že nic takového nechci (jednalo se o cover). Strávila jsem tam víc než hodinu a spíš mi přišlo, že jsem je tam obtěžovala a jakýkoliv motiv, který nevyšel z úst tatéra, se setkal s posměšným pohledem. No, prostě ne.

arrow
profile_image
vanadim1
od 8. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Neyteri: nejvíc se bojím toho, že se to nějak nepovede a co pak s tím že

Doporučuji studio Tom Milhouse ve Spálené, Praha 1. S výběrem tetovacího studia mám velké zkušenosti (přesto, že mám jedno tetování). Hledala jsem asi přes rok a tak jsem se toho bála, že jsem nakonec po všech možných studií skončila u jedné pani ve Strašnicích, která se zabývala i permanentním make upem, což mě uklidňovalo v tom, že bude citlivá a nebudu trpět. Nebudu to rozmazávat, prostě mi to zkazila. Zajížděla jehlou moc hluboko, takže nejenom, že sem trpěla bolestí, ale i po skoro 10 letech mám tetování vystouplé a barva není černá, ale tvamě modrá. Navíc jsem platila 3tis za mini tetování. V Milhouse studiu byla asi týden na to moje macecha a šikovnější kluky jsem neviděla teda. Obrázek ji sami navrhli, tetování nebolelo a cena nádherná, Loni jsem to doporučila kamarádce, která chtěla tetování před svatbou. Byla nadšená, co dodat. Nejšikovnější tatéři.

Kolik stojí klasické tetování třeba motýl nad zadek?

Reaguji na lenny66: To se nedá takhle říct, ale dobré salony začínají na cca 1500 Kč za hodinu práce, pod tuto částku nejdou. Čím větší motiv, tím víc se na ceně dá domluvit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemám zkušenosti osobně ale za mě by si s tím excelentně poradil Adam Kremer z Triba. Sleduji jeho každičkou práci a úspěchy už dlouhou dobu a můj sen je, mít své další tetování právě od něj. Bohužel momentálně má na rok obsazeno..což mě ale nevadí, protože si na prácičku od něj budu muset ještě chvíli šetřit Ale líbí se mi právě jeho způsob, jak vychytává detaily apod. Stačí kouknout na FB normálně pod jeho jménem... A kdyby s ním měl někdo osobní zkušenost, budu ráda, když se podělíte

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené