Mám roční fenku jorka, ale u veta ke kterému jsme dříve chodili (Pokorný - Proboštov) už dvakrát chytla střevní chřipku. Když měla příznaky podruhé tak jsme jeli na jinou veterinu, ale byla to jen nouzovka. Teď v březnu máme jít na očkování a tak bych už ráda šla k někomu kde zůstaneme. Samozřejmě bych byla ráda kdyby mě každá další případná návštěva finančně nezruinovala. Víte o někom dobrém, ne příliš drahém a pokud možno se specializací na malá plemena v okolí Teplic?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já mám dobré zkušenosti s Veterinární klinikou v Sochorově ulici, pokud bys chtěla, napíšu Ti tel. číslo.

Diamond
Hmmm tak já bych řekla,že právě klinika nic moc.
Ale fajn mladá doktorka je ve Štůrově ulici v Trnovanech.Rohový dům kousek od restaurace Koruna.

mamka jezdí s našim pejskem do ústí a super... seženu kontakt

Hlavně nejezdi do Sochorky v Trnovanech, tam jsem byl dvakrát a stačilo..Mám čivavku a když byla štěně, tak jsme šli k nim na očkování, vše bylo v pořádku, ale později, asi za týden, měla takové divné křeče, jeli jsme tam a mezi dveřma mi pan doktor řekl, že to je hydrocefal a ať nepočítám s tím, že přežije a rovnou mi jí ,,odepsal" a ještě mi řekl, že za 30let práce jich viděl opravdu hodně a tohle jednoznačně hydrocefal a bohužel se stím nedá nic dělat, byla jsem z toho špatná a myslela jsem fakt na nejhorší, ale nedalo mi to a jela jsem k Pokornýmu a ten mi jí zachránil ...Takže prosím do Trnovan nejezdi! Takže já jezdím k Pokornýmu a nebo jak zmiňovala Laky, tak ta mladá doktorka je také moc dobrá..

přidávám se k Laky .. je to specialistka na hlodavce,takže jsem u ní skončila s potkanama,ale chodí tam i pejskaři a další .. I když za mě byl super i Pokorný .. pejska,kočičáka,morčata i křečky mi pokaždé vyléčil na poprvé bez komplikací .. a to i v akutních případech a ještě nechtěl platit většinou ..

arrow
profile_image
lidusmov
od 14. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj.Máme doma teď už téměř ročního kocourka. Vyzkoušela jsem několik veterinářů: Šikulová v Krupce (neosobní zájem, účtuje i za práci, např. za aplikaci injekce, má otevřeno 2hod denně), v Kozince (starý neslyší a trvá mu vše moc dlouho, spolu s mladým účtují vše od sáhnutí na kliku, když měl náš malý gastritidu, chodili jsme na injekce: účtoval si za každou jehlu, dezinfekci apod., odcházela jsem s účtem na 100 - 150Kč za jednu návštěvu; přitom mi Pokorný v Proboštově naúčtoval 40Kč za ten samý lék podle "lék. zprávy", a navíc, když věděl, že máme přijít ještě jednou, nechal mě jít bez placení a pak si řekl o nižší částku. Pokorný má ke zvířatům vztah jako Dr. DOOLITLE. Drbal mi ho mezi ouškama, aby se nebál a injekci mu píchnul během 3 vteřin, že jsem se ho musela přeptat, jestli už mu jí dal. Mates o tom taky nevěděl. Ten v Kozince do dělal asi půl minuty, Mates křičel, nemohla jsem ho udržet a prokousnul mi ruku, jizvička dodnes. Pokorný má dobrou pověst už léta. Objíždí i farmy. Neúčtuje si se zbytečnými přeplatky. Kolikrát něco odpustí a lidi mu pak na oplátku nechávají navíc. Je opravdu lidský a náš Mates se u něj nebojí tolik, jako jinde. Slyšela jsem, že k němu jezdí lidi až z Ústí. Fronty má kolikrát až na konec ulice. Starý rodinný známý mého přítele tam jezdí s výstavními psy. Normálně si pamauje lidi i po několika letech a dokonce i to, co kterému zvířeti bylo. Máme ho nejraději!

arrow
profile_image
Milena100
od 14. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, já mohu za sebe a své známé doporučit kliniku v Sochorově ulici. Doktor Foltýn nám už operoval jorkšírku a jsme velice spokojení. Chodili jsme i k doktoru Pokornému a kvůli němu málem fenka umřela. Léčil dlouho nachlazení a nepoznal zánět dělohy. Na větší operace a léčbu dr. Pokorného rozhodně nedoporučuji. S jorkšírkou jsme přišli na poslední chvíli za dr.Foltýnem, který okamžitě operoval. I našim známým zachránil psa. Je velmi profesionální a vše pečlivě vysvětlí. Má zkušenosti a perfektní vybavení. Pracuji ve zdravotnictví a jeho přístup a znalosti oceňuji. Lepšího operatéra v Teplicích jsme my ani naši známí nenašli

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené