Ahoj holky, prosím o radu, víte o nějakém dobrém zubaři v Pardubicích, Chrudimi, popř.blízkém okolí, který by přibíral nové pacienty?
Ráda bych chlapa, se ženami zubařkami mám jen negativní zkušenost, a taky někoho, kdo má lidský přístup k pacientům - docela se totiž zubaře bojím
Ten můj, na kterého jsem byla zvyklá, bohužel náhle zemřel.
Díky za příspěvky.

Já chodím na pardubickou polikliniku k MUDr. Jiřímu Kubešovi a jsem s ním spokojená. Je to sympaťák a nikdy jsem se u něj nesetkala se špatným přístupem. ALE já mám zuby zdravé a poslední roky chodím pouze na preventivní prohlídky, mimo ně jsem tam byla dvakrát na seříznutí zubů a to proběhlo naprosto v pohodě a bez nějakého týrání.

Cituji leopardice: já mám zuby zdravé a poslední roky chodím pouze na preventivní prohlídk

Mně už právě nedělal nic tak posledních 6 let.., zuby mám taky v pohodě, ale pro mne je trauma už jen tam jít

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já chodím do Zaječic (jóó, je to vidlákov, vím ) ale zubařka je tam úžasná. Teda ta je teď na mateřský, ale záskok je snad ještě lepší Teďka se tam střídají 3 zubaři. V pondělí chlápek, co dělal i primáře, ale ten prý nemám takovej lidskej přístup... Potom úterý, středa, čtvrtek - úžasná mladá zubařka - taková kočka. Milá, důsledná, moc příjemná, pokecá, zasměju se a jdu A v pátek taky mladá, ale ta mi přijde taková vylekanější. Každopádně ta út-čt je skvělá

arrow
profile_image
Raketa
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ShoesManiac:
Kdopak zemřel? :-/ Já se ptala u svého lékaře těsně před Vánoci, jestli bere a říkal, že mají bohužel plno, ale jak už psala leopardice, ten mladý Kubeš by měl být docela dobrý, zkus juknout na znamylekar.cz ... a vyber si Hodně štěstí! A nebooj, já, co mám nového zubaře se už taky extra nebojím a dřív to byl strach neskutečný.

Reaguji na Raketa:
Mudr. Falta z CR, na infarkt
A neslyšely jste něco o Dr. Milotínském ze Slatiňan?

Reaguji na Wendy007:
Děkuju za tip

doktor Ptáček ted sídlí v té nové poliklinice na Višnovce v Pardubicích, ale asi tě jen tak nevezme

Já chodím na zubní polikliniku u lázní v Pardubicích, zubařka Jitka Kubášková. Jsem s ní spokojená. Bohužel nevím, jestli přibírá nové pacienty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené