arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor ohledně zhoršení pleti při začátku používání kosmetiky z Mrtvého moře.
Mám ekzém i akné naráz, začala jsem teď používat bahenní mýdlo, bahenní krém a zkusila jsem i bahýnko na obličej. Celé to docela pálí, zdá se mi, že i dost vysušuje, objevila se mi po tom drobná krupička a táhnou mě tváře, ale zase se přestaly tvořit velké podkožní boule, což jsem ráda. Moc si ale neumím představit používat to nějak dlouhodobě.
Máte někdo zkušenost s tím, že jste se taky hrozně zhoršili, ale pak se to časem ztratilo a vše k dobrému obrátilo? Nejlépe pokud máte zkušenost přímo s mořskými produkty.
Nesvědčilo mi ani koupání v moři, ale byla jsem jen na týden, čili nevím, zda by se to třeba za 3 týdny zlepšilo. Prý to tak někdo má třeba s ekzémem, že nejdřív hrůza a pak se vyléčí. Nevím nevím, zda mi ty trampoty za zkoušku stojí, jestli to nemám rovnou přestat používat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle mě to jsou pověry, že se má něco nejprve zhoršit a pak teprv zlepšit. Buď je to dobrý od začátku, nebo je to na pytel. Já bych nic, po čem se mi zhorší pleť, nepoužívala.

Reaguji na nonysek:
Myslím, že ti ta kosmetika prostě nedělá dobře. Čištění (dočasné zhoršení) pleti přichází v úvahu při vnitřní detoxikaci.

arrow
profile_image
nonysek
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji, myslím si totéž... Moc nevím, jestli se to nějak blbě sešlo či co, ale zkusím přestat používat až budu ok, namátkově něco z té sady zase vytáhnu a uvidíme, zda to bude zas totéž (ale tuším, že ničeho lepšího se nedočkám).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené