arrow
profile_image
addict
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, teprve včera jsem Omlazení objevila, spoustu diskusí pročetla a dnes neodolala a registrovala se mezi vás.
Vidím tu spoustu zkušených a věřím, že mi poradíte. Včera mi po 17 letech ve firmě sdělili,že se mnou dále nepočítají...v dobré víře a pro zachování korektních vztahů jsem totiž minulý týden šéfce oznámila, že po loňském samov.potratu se chystáme na umělé oplodnění a budu muset absolvovat nějaká vyšetření atd. a nebudu tudíž některé dny k dispozici od rána do večera...no nic, to je do jiného tématu, ale já se teď zaobírám tím, co dál. A že už asi nechci šéfa. A tak mně napadlo udělat si obchůdek sekáčovým značkovým zbožím - buď jen pro děti a nebo pro všechny? To si ještě musím ujasnit, ale protože je tu spousta holek, které mají přehled, ráda bych poprosila o radu - kde sehnat spolehlivého, ověřeného dodavatele, hezkých, kvalitních značkových oblečků? Máte nějakého ověřeného = doporučujete? A co všechno pro sekáč potřebuju? A má to vůbec dnes smysl? Žiju ve městě s cca 20.000 obyvateli a je tu 1 sekáč. Děkuji za vstřícnost.

arrow
profile_image
jezika
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dobrého dodavatele ti nikdo neprozradí, je to obchodní tajemství, musíš si ho zkusit najít sama metodou pokus omyl...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojda,
dodavatele kde sehnat to ti neporadím :/ ale z vlastní zkušenosti : Já bydlím ve městě cca 3000 obyv. a jeden takovy sekáček tu je. Je tam teza převážně obyč oblečení. Ale našla jsem tam kousky od S Oliver, Luiggi, Esprit , za hubičku cca do 150 korun. Objevila jsem i spodní kalhotky od VS ale teda ty jsem neměla odvahu koupit za dvacku

Reaguji na addict: Zkus nejdřív prodej na netu, abys zjistila, jestli to má vůbec smysl, protože provoz kamenné prodejny taky něco stojí (nájem, energie apod.) + nesmíš zapomenout na povinné zálohy pojistného, které jako OSVČ platíš (ZP a SP).

Dej si poptávku na dodavatele - např. na serverech ePoptavka.cz, aaapoptavka.cz, zkoušej i sama hledat a kontaktovat, dávej si pozor na netříděný second hand, abys nekoupila pytel, ve kterém budou 2-3 použitelný věci a ostatní se budou hodit max. na vytírání podlahy.

Každopádně držím palce.

dobrého dodavatele ti opravdu nikdo neporadí, sama se o tuhle oblast zajímám víc než půl roku. Jelikož jsem taky něco takového plánovala, jen ve větším městě.
Prošla jsem už snad celý internet a pořád jsem nic rozumného nenašla. Nejlepší je objednávat přímo ze zahraničí, jenže to jsou většinou tak obrovské a drahé balíky že bych to prodávala až do důchodu. A taky není jistota, že zboží bude takové jak si představuješ.

arrow
profile_image
addict
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Aha, tak to já jsem měla naivní představu - myslela jsem, že jsou dodavatelé jak třízených (dražší) tak i netřízených oděvů...myslela jsem, že je to snažší....Se sekáčema na netu je to asi jednodušší - koukala jsem na Aukru, ale nevím, zda bych si já sama něco takhle riskla koupit-ikdyž ty položky za oblečení nejsou vysoké..

arrow
profile_image
addict
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na žanetice: Zeptám se: takže jsi to vzdala nebo pátráš dále?

Reaguji na addict: Určitě jsou i dodavateleé, kteří nabízejí jen tříděný sekáč, ale přece jen je těžší je najít. U objednávání ze zahraničí bych byla opatrná, protože pokud bys byla hodně nespokojená s dodávkou, tak by se ti reklamace vzhledem k poštovnému nevyplatila a na to by prodejci mohli spoléhat. Chce to trpělivost, dokonce jsem někde zahlédla internetový second hand, ve kterém paní nabízela kontakty na dodavatele á 1000,- Kč, ale už si nevzpomínám, který to byl, je to tak půl roku zpět.

Reaguji na addict: no přiznám se, před tím jsem do toho byla hodně zapálená. Proseděla jsem hodně nocí u pc. Teďka už jsem to trošku vzdala a vyloženě nehledám. Ale sem tam na něco kouknu.

arrow
profile_image
addict
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Elle_N: Opatrnost je u mně na místě, já jsem vždy do všeho hrrr...myslíš, že to jde i reklamovat? Kolik tak asi bude v každém balíku odpadu...?

arrow
profile_image
ivetkaa
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, v takhle velkém městě se podle mě uživíš, když to budeš mít pěkné...v nedalekém Havlíčkově Brodě (asi 25 tis. obyv) vím asi o sedmi second...a to jen v centru, určitě je jich víc!
Jinak sama zkušenost nemám, ale jednou jsem narazila třeba na tyto stránky, kde se dají pytle s oblečením koupit http://www.texpocz.com/1-cele-pytle/

Reaguji na addict: Teoreticky by to reklamovat jít mělo (pokud nemá dodavatel v obchodních podmínkách uvedeno to, že svým nákupem bereš na vědomí, že všechno zboží nemusí být 100% nebo něco takového), ale kolik bude "odpadu" to vážně netuším, u toho netříděného to bude o štěstí.

Před cca 5 lety jsme si s mamkou koupily dva pytle pro svoji potřebu na netu (myslím, že to bylo z Aukra), a v jednom pytli byly samé hezké věci, na vyhození tak čtyři kusy a v druhém naopak byla jedná hezká sukně, dvě trička a to ostatní sice nebylo poškozené, ale bylo z doby krále klacka, takže si nedovedu představit to nabídnout dále, vzala si to pak alespoň sousedka na zahradu

Reaguji na ivetkaa: Bohužel počet sekáčů ještě není známkou toho, že prosperují, ono totiž na každém kuse oblečení asi nebude bůhvíjaká marže a kdy si spočítáš, co všechno z toho musíš "uživit", tak by to chtělo mít opravdu velký objem zajímavého, moderního zboží za "rozumné" ceny, to je taky další věc - uvědomit, že musíš mít nějaký kapitál, abysis mohla kamenný obchod vybavit (samozřejmě zbožím, nějakými stojany, ramínky, "hrabacími" koši apod.)

Reaguji na Elle_N: souhlasím u nás je sekáč na každém rohu. Z toho velmi dobře prosperuje pouze jeden. A to jen díky obrovskému výběru a pěkných věcí. Přitom tam jsou ceny dost vysoko. Zbytek sekáčů je katastrofa, každý měsíc bojují o přežití a už se tam vystřídalo hodně majitelů

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

radím spoľahlivého dodávateľa z Nemecka Firma Striebel z Langenenslingenu, dodá triedené, netriedené, hračky, detské, kabelky, bytový textil a pod.Jednanie iba v nemčine.
Druhý dodavatel Textil House v Bratislave,myslím je to čast Rusovce, je to blízko, dá sa tam príst a vybrat si i po kuse, no roznorodé ceny. Kontakty nájdes na nete.
Robili sme sekáč od revolúcie do r. 2006 na 500m2,ale ku koncu sa to nevyplácalo, dnes asi nie,ak nezoberieš vačšie množstvo,nemáš cenu, je to komplikované,ale čo viem ti poradím ak potrebuješ.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené