arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám zablokované snad vše, od krku po zadek Na chození 3x týdně na rehabilitace nemám ale čas. Pomohla by masáž? Potřebuji někoho, kdo by mě prokřupal, abych mohla začít cvičit a konečně se zbavit migrén a všeho s tímhle spojeným.

arrow
profile_image
bezega
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak na to bych doporučila asi thajské masáže aby tě řádně prokřupaly Thajky, ale do nějakého lepšího salonu, kde to opravdu umí, protože ti mohou i ublížit. Taky je dobré uvolnit svaly na co mi pomohla masáž lávovými kameny a pak někdy(asi za 4 dny) masáž celková klasická zad a šíje. A je pravda, jak píše Monus. Nejlepší jsou na to chlapi .

arrow
profile_image
5ka
od 3. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak "prokřupat" určitě néééé. Já chodím k masérce, dělá Mojžíšovou metodou a odblokovává jemně. Cvičení nebo klasická masáž by se měla provádět, když jsou záda v pořádku.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

když si zajdeš k profi fyzioterapeutovi, tak ti stačí jedna dvě návštěvy, on tě celou prokřupe od prstou na rukou po uši a ono se to uvolní. Jen fyzioterapeuté mohou prokřupávat a dělat chmaty, které ti na masáži nikdo neudělá, neodborným zacházením by akorát ublížili... stejně tak thajky si myslím
Když půjdeš na klasickou rehabilitaci třeba přes praktického lékaře, tak je to uplně na ***, dá ti na záda na 30 minut elektroléčbu a ani se tě nedotkne ...
Jsi z Prahy? Mám nejlepší zkušenosti s Mudr. Janem Vackem, dělá přednostu rehabilitační kliniky ve Vinohradské nemocnici, ale tam se k němu nedá dostat... má soukromou ordinaci, kde si sice připaltíš, ale už po první návštěvě se ti uleví. Já k němu šla s krční páteří poté, co mi bolest rozehnali v nemocnici kapačkama a kdyby mě neprokřupal, tak bych šla na kapačky znova....

Vyzkoušej Dornovu metodu. Je to technika, která ti srovná záda bez křupání, je to úžasné. Nespraví to záda napoprvé, je potřeba chodit třeba 3x, 4x, podle toho jak hrozné to máš. Zjistí ti postavení obratlů od kostrče až do hlavy.
Chodím k fyzioterapeutce, která si bere 400kč za hodinu, ať máš srovnání.
Dřív jsem chodila taky jen na masáže, které někdy stály i víc jak ty 400. Ale ona mi vysvětlila, že masáží ulevíš těm bolavým místům, ale tím jak se uvolní, tak třeba to špatné vybočení o kterém ani nevíme, se ještě zhorší, protože ten svalový spasmus zmizí, takže např. ten obratel se může vysunout ještě dál.

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A já holkám v práci říkala že by na tohle měl být fizioterapeut, že on přece ty kosti, svaly atd zná nejlépe, a holky neeeeee, na to ti stačí masáž. Tak to abych se po nějakém poohlédla.

Já osobně mám s ezády problém od porodu, celé těhotenství jsem proležela, takže záda zadové svaly jsou téměř nulové. Opakované jsem chodila na opichy i na rehablitaci nic nepomáhalo, na masáž jsem se ptala a to mi dr nedoporučovala. Nakonec jsem si našla jiné rehablitační centrum a musím říct, že již po první návštěvě, jsem se cítila jak znovuzrozená. Byla jsme tam 5krát a se zády problém již nemám. Paní měla zlaté ručičky a jen protahovaním odblokovala celý tělo, takže já si myslím, že by to chtělo najít dobrou rehablitaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Mangogirl: Vyzkoušej Dornovu metodu.

Přesně tak!Reaguji na Saga:
Načti si o Dornovce co můžeš a jdi do toho.Stojí to za to.A nezapomen',že neudělat si čas na potíže s páteří,může být tvá životní chyba!

Taky doporučuju Dornovku.

Cituji Saga: Na chození 3x týdně na rehabilitace nemám ale čas.

Aby se ti to pak nevrátilo, je potřeba cvičit. Každý den hodinu

arrow
profile_image
Cross
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučuji nosit správné boty.
Bolela mě záda a nohy, po 14-ti denním nošení jsem cítila úlevu a teď už je nosím 3měsíce a bolestma netrpím. Mám jedny na doma a jedny naven. Dceři jsem koupila Bubble růžové, má je moc ráda, nosila je v létě venku a teď je má na doma.(do vyhledávače PeterLegwood nebo pro-evolution)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené