Holky potřebovala bych tak trochu poradit. Dostala se mi do ruky minisada na barveni řas značky Thuya,ale je to bohužel bez návodu. Nemáte někdo zkušenost s barvením řas doma? Vubec netuším v jakém poměru bych to měla namíchat a jak dlouho to nechat na očích...Za každou radu budu vděčná

Ahoj, v sadě by měla být barva a pak peroxid na zředění. V sadě to dělá ještě LONDA ta má peroxid 6%, ale já mám třeba jen barvu od REFECTOCIL a klidně se to dá ředit i obyčejným peroxidem z lékarny.
Postup:
Vvymáčkneš tak 1cm do kalíšku a přidáš cca 5kapek peroxidu, aby ti vznikla kašička a pořádně zamícháš. Pod dolníma řasama se natřes tenkou vrstvičkou vazelíny na kůži. NE na řasy, aby barva pěkně chytla.Pak opatrně přiložíš navlhčený vat.odličovací tapón, který ještě předtím rostříhneš na půlku a vsuneš pod dolní řasy (opět vat.tampón slouží jako ochrana před probarvení barvy na kůži)a zavřeš oči a už nesmíš otevírat. Dále se na horní víčko nanese opět vazelnína a nyní se může barva nanášet na horní řasy, tím, se tedy probarví až na ty spodní. Mělo by se to občas kontrolovat, např. utřením přebytečné barvy z kůže. Doba působení REFLEKTOCIL cca 10-15min a LONDA 20min, když má někdo tmavé řasy, tak stačí méně. Smyje se vlažnou vodou? Já používám opět vat.tampónky a nebo štětičky na odličování. Pokud oko pálí stačí vykápnout kapkama na oči.

Barvení řas nedoporučuji, já to jednou zkoušela a opravdu to nejde a hl.výsledek neni tak pěkný. Zkus poprosit kamarádku stačí najít nějaké video o postupu a myslím, že to zvládne každý sám. Barvení řas u kosmetičky není drahé cca 50kč a vydrží asi měsíc. A pokud máš barvu svojí třeba by Ti to nějaká udělala a účtovala si jen za práci.

Lenicka85
děkuji ti moc....
stejně by mi to dělala kamoška nebo mamina, sama bych si buď vypíchla oko nebo měla barvu až na čele..

Moje mamka mi je jednou barvila a už nikdy víc fakt jsem měla barvu na čele, jak jí spadla z pachtičky a já se tak smála, že jsem měla ty tampónky šoupnutý. Takže opravdu strašný, ale byla legrace

Lenicka85
to věřím a taky vím že pokud se do toho pustíme asi to u nás s tím barvením dopadne obdobně....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené