http://technet.idnes.cz/test-domacich-pekaren-kazd e-rano-cerstvy-chleb-fqk-/tec_technika.asp?c=A0712 17_051352_tec_technika_kuz

Zde je test a povídání

Evča82
Glazy Etu harmony mají rodiče už asi dva roky, jediný co je na ní ted stve, že když jsme se segrou natrvalo odešli z domu tak ten celý chleba nesnědí. Takže s tím počítat, my s mužem máme na menší.
Myslím,že tam psali,že lze dělat i menší nebo se pletu?

arrow
profile_image
panika
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych si osobně koupila jedině pekárnu PANASONIC, našla jsem na ní nejlepší recence,háky netrhají upečený chleba a jiné maličkosti,které jsou vcelku potom dost důležité aby člověk nebyl naštvaný

arrow
Neprodává v Bazaru

Glazy
Myslím,že tam psali,že lze dělat i menší nebo se pletu
možnost výběru ze 2 velikostí chleba-
http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz&pe karna=34
a co říkáte na tuhle a je k tomu i váha
http://levnymarket.cz/eta-pekarna-chleba-7149-9000 0-delicca-+-zdarma-vaha-3775-90010-141579/

manolia-krásná,ale jelikož jsem za dárky utratila už 5000kč tak hledám tu nejlevnější a zároveň nejlepší dle ceny. Ale ta co si dala odkaz není o tolik dražší a vypadá tedy mnohem lépe designově.

Ahoj holky, tak včera večer jsem si tu pekárnu koupila, večer se chystám upéct svůj první chleba, tak pak poreferuji jak se mi povedl. Jsem na to fakt zvědavá!

arrow
profile_image
Tamary
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky chystám pekárnu rodičům k Vánocům a už se těším, až něco upečeme!

Ahojky pekařky.Jsem z Teplic a tady máme hned dva markety BILLA a tam je mají za body z nákupu o 1500Kc levnější.Takže dám místo 3000Kč jen 1500Kč a je to ten stříbrnej Moulinex dizajn úplně super moc se mi líbí a oba už se těšíme na chlebíček.Také jí kupuji mamče k Vánocům už roky peče svůj vlastní recept ale v pekáčí to není ono takhle v té formě je pořád stejný a nadýchaný.Jen aby jsme všichni z toho teplého ,čerstvého chleba nebyli nafouklí ) řekla jsem kamarádce cochystám a mamče a ona na to ,že je to bezva nápad a dnes jsem byla v BILLE bloknout ještě 3 kusy pro ní takže vyprodáno.jo domácíje domácí

Tak už jsem upekla první chleba - jen ten nejzákladnější, z mouky, droždí... je to spíše taková veka, ale chuťově byla dobrá. Ještě musím trénovat než se propracuji k různým druhům chleba a těst.

arrow
profile_image
bobisek
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

panika
Já bych si osobně koupila jedině pekárnu PANASONIC,
Objednali jsme si pekárnu Panasonic, nevím teď přesně jaký typ, ale super, sice trochu dražší- 3700Kč, ale moc fajn

Máte nějaký vyzkoušený náplně hotové?Jaké?

já mám etu harmony, stála kolem 1500 kč. Spokojenost

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mezi ty nejlepší patří Domo a Unold,mají naprosto nejméně poruch, jsou kvalitní, ale také dražší. Moulinex XXL nevím, není moc chválená.
Je vcelku jedno, kolik háků, těsto uhnětou stejně, rozhodně to není tak, že dvouháková je nějak lepší, na domacipekarny.dama.cz máte recenze, popisy, pekárny dělají např. se 2 nádobami na pečení.
Já jsem si přála Domo, ae manžel mě předběhl a koupil Etu Dellica a nemůžu si stěžovat, jede denně, je nás 5 a střední chléb je na 1-2 dny. Nejlepší chléb je podle mě podmáslový chléb ze špaldové mouky a k tomu domácí máslíčko. Dietě 3x hurá.

já mám pekárnu ve sklepě, vůbec mě to nenadchlo. Trvá to dlouho a pro nás dva mi přijde jednodušší obden skočit pro půlku

arrow
profile_image
vieruna
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nad pekárnou uvažuji už dlouho, když pominu důvod, že mě odrazuje to, že na čerstvé pečivo jsem vysazená-obzvláště na celozrnné a že koupou pekárny mám tím pádem jednoznačně po dietě, tak jsem slyšela co se negativna týče, že ty směsy jsou strašně drahé,že se to tím pádem nevyplatí, dále jsem slyšela, že se má koupoit pekárna která po uhnětení ten hák sklopí aby nebyla v chlebu díra-tak nevím jestli to dělají všechny nebo jen některé a poslední věc-prý je rozdíl jestli mám automatický přidávač přísad nebo ne-teď nevím, když tam není psaný, jestli to znamená,že musím u té pekárny být celou dobu co hněte těsto a přidávat podle návodu v určitých intervalech něco, nebo se to tam všechno sype najednou?Nemám s tím absolutně zkušenost tak prosím poraďte

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, mám doma dvě pekárny. Jedna to schytala od mé kočky, když jsem ji měla položenou na ele. sporáku a kočka otočila čudlíkem ale už je z časti celá. To je ETA HARMONY. Druhou mám concept 5010, ale moc je nepoužívám. Asi to bude tím malým prostorem v kuchyni. Snad se v létě polepším, co budem přestěhovaní a bude prostor, aby sem pekárnu nemusela furt přendavat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené