arrow
profile_image
ladva
od 9. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V sobotu jdu na ples, je to obyčejný vesnický ples. Mám na výběr dvoje šaty, které bych si ráda vzala. Spíš by se mi líbily ty černé než ty zelené. Myslíte že se hodí na ples? http://www.orsay.com/cs-cz/krajkove-bodycone-saty- 46805498.html?nsctrid=3333333303&gclid=EAIaIQobChM IiYmsjqCY2QIVT7XtCh1o3glMEAQYAyABEgL9SPD_BwE&gclsr c=aw.ds&dclid=CIPh6JOgmNkCFds64Aodp1gKUw
Byla bych moc ráda kdybyste mi poradily jaké doplňky k nim? Určitě něco na krk, mají docela velký výstřih. Asi výraznější naušnice. Jakou barvu lodiček? Punčochy asi tělové, černé nee. Náramek asi ne, mají dlouhé rukávy. Jak vlasy? Mám delší mikádo, těsně nad ramena.
No anebo tyto šaty: http://www.orsay.com/cs-cz/nabirane-saty-se-spodni ckovou-podsivkou-46706398.html ve skutečnosti mi přijdou barvou spíše lehce do zelena. Tak co myslíte jaké by byli lepší? Moc vám předem díky!!

arrow
Neprodává v Bazaru

90

Ahoj,krásný jsou oboje,ale určo si vem ty černý.Ty zelený jsou taky moc pěkný ale spíš na léto, na nějakou akci(svatba,slavnostnější večeře v létě,divadlo atd.)Ty černý jsou klasický koktejlky"malé černé",na ples na vesnici budeš super.Vlasy si buď vyčeš a udělej nějaký jednoduchý objemnější drdol,nebo nech tak a jen udělej velké volně splývající vlny.Punčochy si vem tělové,lodičky černé uzavřené a nějaké výraznější třpytivé psaníčko aby to nebylo takové nůďo,ale musí ti ladit s naušnicemi.

arrow
Neprodává v Bazaru

90

Jo a v případě výčesu a odhalené šíje můžeš mít velké výrazné náušnice,v případě rozpuštěných vlasů jen menší decentní.Náramek v případě dlouhého rukávu není zrovna vhodný,ale dala bych si prsteny na obě ruce jeden výraznější.

arrow
profile_image
Lucie33
od 19. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
já bych šla do těch černých , jsou krásné! osobně nenosím moc náhrdelníky, proto bych volila výrazné naušnice, hezké líčení, černé podpatky a černé psaníčko třeba v kombinaci se zlatou? stříbrnou? Nebo to chceš více do barevna a oživit?

arrow
profile_image
Karmiolka
od 23. 5. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Víc se mi líbí ty zelené Jsou zajímavé.

arrow
profile_image
mladucha
od 9. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

také bych volila spíše černé šaty. účes asi v čem se budeš cítit ale pokud si vlasy vyčešeš můžeš volit výraznější náušnice pokud budeš mít vlasy rozpuštěné tak nějaké decentnější a k naušnicím bych volila náhrdelník. silonky tělové a lodičky asi také černé případně pokud zvolíš barevné doplňky tak sladit k doplňkům

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené