arrow
profile_image
Padmé
od 20. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, omlouvám se, pokud tu téma již je, každopádně jsem se žádných konkrétních jmen nedopátrala a proto prosím o radu. S přítelem se snažíme prodat náš byt v Praze, vlastní ho na půl se sestrou, která má vcelku vysoké nároky na cenu a my bohužel nemáme na to ji vyplatit, byt byl velice draze a nadstandartně rekonstruován a s přihlédnutím k sestřiným požadavkům jsme museli stanovit vyšší cenu, proto bych potřebovala poradit konkrétního realitního makléře, který je schopný a úspěšný a zároveň to není žádný šarlatán, nejlépe pokud máte z vlastní zkušenosti. Pokud mi poradíte jméno a třeba Vaši konkrétní zkušenost, budu velice vděčná
Děkuju, P.

Já mám dobrou zkušenost s makléřem: Jan Horák, telefon už nemám. Ale k dohledání na netu. Je to takový mladý kluk,snaživý, ví jak byt nafotit, aby byl na fotkách zajímavý, poradí jak byt připravit pro zájemce, aby se co nejvíce líbil.

arrow
profile_image
Antoanet
od 2. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám kamarádku makléřku, sice to nedělá dlouho, ale co jsem pochopila tak je celkem úspěšná (dokáže zájemce prostě ukecat a umí prodat). Kdyby si chtěla kontakt tak napiš do SZ.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené