arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, o prádninách jedu na tři měsíce na Menorcu. Nenašel by se tady někdo kdo by měl cestu za sebou a mohl mi poradit? Jedná se o to, že mám letenku na Mallorcu a scháním tedy nějakou dopravu z Mallorcy na Menorcu. Letenky které jsem našla se mi zdají zbytečně drahé, takže jsem přemýšlela o trajektu. Cenově vychází super, ale bohužel odjíždím v říjnu a trajekty které jsem našla v tomhle měsíci nejezdí.. Je mi jasný, že asi něco jezdit bude, ale za boha to nemůžu najít. Nemá někdo zkušenost s nějakou konkrétní společností? Děkuji moc za rady

podívej se na http://www.trasmediterranea.es/trasmeweb/inicio.do jezdí to jednou týdně . Já ale žádné zkušenosti nemám. A nebo budeš muset jet první do Barcelony nebo Valencie a odtama na Menorcu. To se asi taky dá.

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, díky za reakci. Tady to právě jede až 3.října a já už mám na 2.října letenku, a o týden dřív jet nemůžu. Mám už koupenou tu letenku z Mallorcy, takže si asi koupim jenom cestu trajektem tam a zpět ještě uvidím na místě. Snad to dobře dopadne. Nějak se mi totiž nechce věřit, že by jezdil jenom jeden trajekt týdně?

Já opravdu nevím. Na Menorcu nikdy nejezdím. Nebo jim zkus zavolat, treba ti dají typ na nejakou jinou spolecnost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené