arrow
profile_image
dixx
od 9. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

kdybyste byly pošťačkama, ani byste se jim kolikrát nedivili ...ten stres, a ty nepnosné kvanta a kila pošty, co musí tahat....

arrow
profile_image
dixx
od 9. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ale co se týká předávání - balíčky může převzít kdokolik ale starší 15let, poud jde o obyčejný balíček či doporučenou poštou ..... ale pokud jde o dopis do vlasttních rukou, nesmí jej převzít nikdo jiný .... a už vůbec ne dopis s pruhem .... a pokud se vám někdy stalo, že vám doručovatelka nechala balík, co byl jako obyčejá pošta u schránky nebo u domu, nedivte se ... nemá povinnost na vas nejak zvonit ... i když ve vlasním zájmu by měla .... a to že podepisuje papírky či jak se tomu říká, tak to by neměla, je to fakt ... ale ona to třeba bere tak že budete rády ale je to blbost.... nemůže vědět, co tam kdo má důležitého a kdo si to může přečíst

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dixx:

Dixx, nelze takhle argumentovat. Ty balíčky nás stály peníze - větší či menší. A než jsme do objednávky šli, byli jsme si všichni vědomí, že si pro balíček budeme muset, v případě, že nás doma nezastihne, na poštu. Není možné, aby se podepsala doručovatelka za nás! To je trestný čin!

Co se týče té povinnosti zvonit či nezvonit, pokud nemá povinnost zvonit (ačkoliv mají slogan doručíme druhý den až do domu), pak má zanechat pouze oznámení - nelze ten balík nechat u dveří, protože ona v ten okamžik v podstatě ten balík zahodila a my přišli o investici. Pokud se pošta takto chová k zásilkám, přesto, že jsou pojištěné, musí počítat s tím, že pak budeme chtít náhradu a bude to jen ke vzteku obou stran.

Bydlím v Německu a ano, tady je to běžné, že mám pravidelně balíčky za dveřmi, u sousedů, či na schránkách, ale také se nikdy nestalo, že by se balíček, byť poslaný jako "Warensendung od Deutsche Post", tedy nepojištěný, ztratil .. což se o zásilkách v Čechách abslutně nedá říci. Tam se ztrácely i věci oznámené, které měly být uložené na poště - nebo ještě lépe - nebyly ani oznámené, samozřejmě dopředu zaplacené, a protože byly velmi atraktivní pro osazenstvo místní pošty, neboť balík šel z USA, tak doufali, že když mi to neoznámí a budou mi ho zapírat, že ho budou moci po nějaké době stopit. Několikrát jsem se dotazovala, zda tam balík je, několikrát mi byl zalhán a až když jsem poslala stížnost na ředitelství ČP, najednou se balík našel a co bylo velmi překvapující, opakovaně na něm bylo přepsáno datum doručení a oznámení .. tímhle si v prvé řadě Česká pošta škodí sama a poškozuje i nás, jako zákazníky. A to velmi. Tahle služba není zdarma, zaplatili jsme za ní a tak očekáváme ze strany České pošty také plnění jejích povinností - bez obezliček, vyjímek a bez "lokálních úprav" .. a argumenty, že jsou doručovatelky pod velkým stresem mě zcela upřímně nezajímají. Tohle je český fenomén, všichni řvou, jak padají na pusu pracovním vypětím. Pak si tedy nepolepší, když si doručovatelka najde jinou práci a je tedy otázkou, zda skončit raději na úřadu práce a na dávkách nebo se s tím konečně smířit. Mají silné odbory, tak ať pro ně něco dělají. Ale to není naše starost jako zákazníků. My jsme za službu zaplatili - nás také nikdo nešetří co se cen a data splatnosti týče. Zaplať v plné výši okamžitě a na dřevo.

arrow
profile_image
Eva7891
od 9. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s Evou29!Pošta má povinnost balík doručit!O falšování mého podpisu ani nemluvím.....Jinak mi byla dána náhrada a doručovatel,který udělal tuto velkou chybu byl ze zaměstnání propuštěn.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Když to pošťáky nebaví, tak ať tu práci nedělají - u nás na vesnici, co jsme se sem přestěhovali, tak poprvé mi nedali oznámení o zásilce do schránky, ani nešli zazvonit. Musela jsem na poštu - prý tam jsem nová. Přítel byl dlouhou dobu v cizině a když se vrátil, tak taky něco čekal a nic, pošťačka nedošla, oznámení nebylo. Tak si došel na poštu a tam mu řekli, že ho tu neznají a tak mu nedali oznámeni, ani se neráčili tu zastavit. A to jsme byli doma. Nechápu, to se člověk má hlásit na poště, aby se jim ukázal a oni mu milostivě donesli poštu?? A to ještě po něm chtěli povolení k pobytu. Je to Slovák, takže EU.... A to ještě máme se sousedy shránky u cesty, aby nemuseli chodit do kopce,ale kolikrát bych si schránku dala až k baráku, za tyhle služby.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jinak dneska opět v TV, jak se rozkrádají balíky na jedné pobočce pošty. Kdysi jsem vyhrála asi dvakrát na radiu Bonton, když ještě bylo, nikdy mi nic nedošlo. A to jsem tam volala a oni, že odeslali... Sice je to dávno,ale prostě takovým lidem bych dala do úst. Co si to dovolují. Prý poštovní tajemství....

arrow
profile_image
Hell-ou girl
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tomu se tedy říká bo.rdel já mám s poštou taky své nemilé zkušenosti, i když nejsou tolik peprné jako ty vaše, ale taky mě to stálo dost nervů. Být zakladatelkou, tak jim na dané poště udělám takovou hytparádu, že by si příště dávali sakra bacha, co kam dávají. Dát dítěti balík a ještě zfalšovat podpis . Snad to dopadlo dobře, tohle si přece nemůžou dovolit!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené