arrow
profile_image
lampička
od 5. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prý se nesmí nic těžkého tahat,moc se hýbat,dávat ruce nahoru,ale to já v práci dělám.Přece si nebudu brát měsíc dovolenou.Dá se to nějak udělat na tu neschopenku nebo jak to děláte vy?

Pokud je modelace prsu za zdravotních důvodů tzn na pokladnu(nic neplatíš) máš nárok na neschopenku. Pokud je to kosmetický zákrok,tak tam nárok nemáš a musíš si vzít dovku či neplacené volno.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

lampička
Dá se to nějak udělat na tu neschopenku nebo jak to děláte vy??
Je to přesně tak jak ti napsala Alexxa, ve chvíli, kdy si operaci financuješ sama (a je považována za kosmetický zákrok), tak nárok na neschopenku samozřejmě nemáš.
Sama jsem si brala 3 týdny dovolené, bo mám práci velmi fyzicky namahavou a dalo se to. Ono to není s tou omezenou hybností až tak zlé. Pokud v práci vyloženě nezvedáš nic těžkého nad hlavu nebo nemusíš dělat rázné pohyby rukama, při kterých by sis poškodila jizvy, tak 2-3 týdny na "odpočinek" bohatě stačí.
Já dokonce zvažovala zdali si na opku nevzít neschopenku jako třeba na chřipku, má obvodní by mi vyšla vstříc, ale zavrhla jsem to, bo ona dnes ta nemocenská není žádná výhra

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené