arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, před týdnem jsem podstoupila augmentaci, vím, že je brzy a že už tu podobné téma bylo, ale je hodně staré a nejsou tam příspěvky co se vlastně dělo potom. Týden po augmentaci mám jedno prso značně větší, měla jsem mírnou asymetrii před operací, ale takovou, že si toho běžné oko nevšimlo a věděla jsem to pouze já a doktor. Nyní mám jedno prso větší a na druhém mám pocit, že mám double bubble efekt a začínám z toho být pěkně nervózní. Prosím, máte s tím nějaké zkušenosti? Pokud jste měli duble bubble efekt, jak se to nakonec vyřešilo?
Mám 360 ml demi profil Motiva Ergonomix.
Předem děkuji

arrow
profile_image
Spacy
od 26. 5. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No bohužel jsem na tom stejně...na op.jsem byla 16.5.A pořád doufala že se vzhled prsa upraví, bohužel už si nedávám naději. Přijde mi jako by mi doktor implantát dal příliš vysoko. Je mi to moc líto, prsa mám jako před tím s bradavkami dolů, jen jsou plnější..za týden jdu na kontrolu, chci se na to konečně zeptat..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak se hlásím po delší době, asymetrie zmizela, nicméně lékař potvrdil double bubble efekt. Měla bych jít na reoperaci, svaly mi údajně implantáty "scvakly".

arrow
profile_image
CoreDiary
od 31. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kenta: Ahoj, mohu se zeptat, jestli doktor zmínil jak se efekt double bubble operativně odstraňuje? děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené