Ráda bych s dcerkou,které 17 měsíců jela poprvé na dovolenou.Vybrala jsem Kapverdy,že tam teď není takové horko,tak by to na poprvé stačilo.Jenomže jsem tam nikdy nebyla,tak nevím,jestli tam ta dovolená stojí "za to".A hlavně,jestli je ta destinace vhodná pro malé děti.Pokud někdo má zkušenost,hodně by mi to pomohlo.Navíc nevím,jak je to se stravou.Když jede malá zadarmo,dá se śtrava pro malou zaplatit?A připočítává se váha kárky do mého váhového limitu?Moc děkuji,pokud se někdo se mnou podělí o své zkušenosti.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě si vybrala dobrou destinaci a malým dítětem bych se tam letět nebála .
Byli jsme tam s přítelem na podzim 2010 a počasí akorát a hlavně klídek.
http://kapverdy.orbion.cz/ mrkni .

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kapverdy sú pomerne veterná destinácia, treba vedieť presne, ktorý htl. je v závetrí, resp. kt. časť ostrova.Je to raj pre surfarov.
S dieťatom radšej napr. Kanárske ostrovy.
Za stravu pre dieťa neplatíš.

arrow
profile_image
0000
od 5. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jeďte raději na ty Kanáry ,,sice je tam do konce dubna také vítr ale pak to stojí za to. Je to krásný a zajímavý ,zelený ostrov ,,byla jsem tam loni konkrétně Tenerife.Let trvá cca 6hod. dá se to zvládnout ,také letěli s malými dětmi i kojenci.

Moc děkuji za Vaše typy,Kanáry se mi ale také moc nezamlouvají,byla jsem tam přrd 16 lety a také hodně větrno,moře samá vlna,no Atlantik.Byla jsem tam měsíc a Kanáry nejsou to,kam bych se ráda vrátila.Strašně moc vzpomínám na Zanzibar,to moře...Indický oceán je ta nejlepší voda,v které jsem se koupala.Ale není to tam pro malé děti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené