arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Popron nabízí pro věrné a stálé zákazníky skoro zdarma zájezd do jihozápadního Turecka- Antalya. Jedná se o 7 dní a cena je jen 1640,- za poplatky, jinak je v ceně snídaně. Večeře se pak doplácí zvlášť za 2.450,-. V ceně jsou dál výlety a různé vstupy a i český průvodce. Bohužel to je jen pro jednu osobu, doprovod by si musel zaplatit plnou cenu a ta je 13tis., takže uvažuju, že bych jela sama, ale zas na druhou stranu se bojim, jestli to není nějakej podvod nebo tak. Máte některá zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkušenosti né,ale taťkovi to taky přišlo a uvažuje že s mamkou po dlouhé době vyjedou...Podle mě v tom ale bude ještě něco skrytého,není možné jet za nějaké 3 000 i letecky atd. na dovču

arrow
profile_image
Adel 123
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

I mě přišla nabídka, také uvažuji,že bych letěla sama..jen s cenou za jednolůžko se to dost vyšplhá, pokud chce člověk jet v těch prvních sezonách,protože to je za noc 1990,- x sedm nocí..takže jsem uvažovala,že bych třeba zjistila kdo jede ve stejný termín a uvažuje také, že by šel klidně s někým na pokoj, místo placení jednolůžka..

arrow
profile_image
baronessa
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, moje mamka s manželem se právě vrátili z Turecka ( zájezd pro stálé zákazníky z Popronu). Vůbec to nebyla dovolená, ale děs běs. Sice zdarma projeli tryskovou rychlostí památky , ale jako bonus byli nuceni si koupit výrobky z fabriky, kde byli na exkurzi. Byl to drsný nátlak po muslimsku. Pro normálního evropana opravdová hrůza. Vůbec nedoporučují tam někomu jezdit a sami už vůbec ne!

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Samozřejmě je to podvod. Slyšela jsem už od hodně lidí loni, jak to je hrozný. To se dá čekat, že za tím něco je. Já tam jen objednala jedno cd a hned by mě dáváli zadarmo zájed? divné ne? na netu je toho o tom víc. Za ty peníze byste mohli jet na poznávačku pro dva na jiná místa a v klidu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené