Inspirovali jste mne jak se tady hodně píše o drogeriích DM a Rossman, o tom co se v nich dá koupit a o jejich značkách.U nás teď budou otevírat drogerii Teta.Mají také nějakou svou značku? Dá se v ní koupit přírodní kosmetika? Co v ní mají co jinde není? Co se v ní vyplatí nakoupit? Díky za inspiraci.Jinak často navštěvuji DM a to je vždy minimálně na hodinu !

Cituji rakave: Mají také nějakou svou značku?

Nemá, ale seženou se tam občas fajn poklady za pár korun, takové neznámé, nemají reklamu.... ale přitom jsou fajn. Třeba Dixi olejíček na vlasy asi za 20 Kč... Prostě takové levné věci, co mívají v takových zapadlých no name drogérkách, ale v DM, Tescu apod. bychom je hledali marně.

Cituji rakave: Co se v ní vyplatí nakoupit?

U nás má Teta celej stojan Ryor a je to jediný obchod, kde jsem narazila na KOMPLETNÍ sortiment Ryoru, v Rossmanovi toho mají pár...Tady fakt všechno. Ale nevím, jestli to tak má každá Teta nebo to je jen u nás.

Cituji rakave: Dá se v ní koupit přírodní kosmetika?

Myslím, že moc ne.

Reaguji na Patty: Díky.Teď koukám do jejich letáku a mají ve slevě tělové mléko z Neutrogeny.Což je myslím dobrá značka.

Teta je podle mě uplně nějlepší, nakupuju skoro jenom v ní

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně jak bylo zmíněno, najde se tam hodně neznámých, většinou českých značek a přijde mi levnější než např. Schlecker

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda Tetu nemám moc ráda, i když je lepší než Schlecker... Já tam teda chodím jenom na akce... Ty jsou občas fajn Např. minulý týden, myslím, tam byla akce na podkladovou bázi Dermacol za 100 Jinak nic extra tam nemají, ve většině Tet nemají ani moc stojanů s dekorativkou... většinou jenom Miss Sporty a Salvete A od ostatních značek minimum...

Cituji Wendy007: Jinak nic extra tam nemají, ve většině Tet nemají ani moc stojanů s dekorativkou...

jo, dekorativka tam skoro není (u nás mají taky jen Salvete a ještě probraný) a za prodavačkama, takže si k tomu ani člověk nemůže dojít sám a v klidu si to prohlédnout a vyzkoušet.

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo a ještě dodám že je to spíš taková ,,technická drogérka" tedy barvy, laky, ředidla, primalexy, tmely atd. se tam dají koupit běžně... Což v žádném DMku ani Rossmannu nehrozí...

arrow
profile_image
LuxuriousPrincess
od 1. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Wendy007:
Souhlasím. Nakupuji tam je jednou za čas, když tam mají nějakou akci. Jinak výběr nic moc, máme teda malou Tetu. Kolikrát se tam dají sehnat super věci za pár korun, ale některé věci tam mají předražené.

V tetě si občas koupím nějaký super make up ve slevě.
Z toho mám pokaždé radost.
Jinak nedám dopustit na "deemko."

No Teta drogeriii mám nejradši a to hlavně kvůli cenám - je určitě nejlevnější. A pro ostatní produkty co v Tetě neseženu si zajdu do Douglas, Rosmann atd. A co se týká výběru a velikosti sortimentu, tak to záleží od prodejny. Co se týká jejich vlastních produktů... ehmm zatím jsem žádný nezkoušela, dávám přednost oblíbeným značkám.

arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já mám teda zkušenosti s Tetou jiné.. jestli se nějaké drogérce vyhýbám tak je to zrovna Teta. Přijde mi že jsou všechny lepší tzn. větší výběr a nižší ceny než v Tetě. Alespon v mém městě mi přijde Teta hodně předražená

Díky Vám všem za odpovědi.No asi se nemám nač těšit !

arrow
profile_image
Dodoco
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Mia13: Ano souhlasím nejraději nakupuji přes internet kde je lepší výběr zboží a cen.

U nás mívá Teta drogerie výborné akce na prací prášky, gely anebo třeba věci do myčky. Kosmetiku tam nekupuju. Souhlasím s tím, že je tam hodně velký výběr firmy Ryor, ale to je tak všechno.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené