1. . .34567

Cituji mishka999: Aha a rolyn to má jak? Hnědou s blond? Tak možná ta její vlastní není úplně hnědá, ale je to prostě blond s tmavou barvou, to je to samý.

je sakra rozdíl přirozená barva vlasů a obarvená hněda hold jako profík to vidim jinak a neházím všechny na jednu zebru

Cituji Danda28: je sakra rozdíl přirozená barva vlasů a obarvená hněda

Neřekla jsem, že obarvená hnědá a přirozená barva vlasů je bez rozdílu Já beru prostě zebru jako světlou a tmavou barvu v širších pruzích vedle sebe

nadka
pokud jsi měla tmavý základ tak pak vznikne při melíru efekt kdy u hlavy světlejší a od středu ke konečkům tmavší,ale dobrá kadeřnice by si s tím měla poradit. pes čepici nic nedělej ,to je nepřesný a na ***.

arrow
Neprodává v Bazaru

Danda28
jak jsem si to dělala doma přez čepici tak jsem byla fakt dost blondýnkaale ted se mi líbí ta zebra jak píšete a to jde jen přez alobalnebo řeknu mé holičce at přidává širší pramínky vlasů na to blond ,ne?

nadka
dělá se to že se melíruje středový pruh a tak vznikne zebra,kadeřnice snad pochop co myslíš

arrow
Neprodává v Bazaru

Danda28
tak já ji řeknu že chci být zebra,ale víc světlé,dík

Cituji Danda28: dělá se to že se melíruje středový pruh a tak vznikne zebra,kadeřnice snad pochop co myslíš

A zrovna tak mě to třeba nedělá Začíná vzadu a pak jde od pěšinky do stran...

Holky, nemáte někdo tip na světle hnědou barvu s nádechem do růžova? Já mám vlasy barvené sice celé (blond), ale občas bych chtěla účes oživit a nechám si u kadeřnice přidat pár hnědých proužků. Bohužel jsou vždy tmavě hnědé, protože světlá by prý chytla do zelena. Ale já bych to chtěla aspoň zkusit....

arrow
profile_image
Petullinka
od 24. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky!Pročítala jsem diskuzi,mám čerstvě udělaný melír,kdy kadeřnice mi zvolila čokoládovou barvu a vytahala pramínky.Celé roky jsem nosila černou barvu,až po změně kadeřnice jsem provedla změnu.Jen teď nevím jestli mám i nadále zesvětlovat a nebo to nechat tak.Ještě ,aby mi dorostly vlasy,ale to si chvíli ještě počkám.

Petullinka
máš to moc hezký, sluší ti to víc než ta tmavá....ale asi už bych nezesvětlovala, takhle myslím, že to je akorát

arrow
profile_image
Petullinka
od 24. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji za radu,je to pro mě nezvyk.

arrow
profile_image
Maajka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petullinka
Já bych taky řekla, že ta hnědá je super a ty pramínky to ještě pěkně rozzáří. Měla jsem dřív něco podobnýho a pořád přidávala blond a teď mam takový hrozný mišmaš.

arrow
profile_image
Petullinka
od 24. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maajka

Nejraději,bych také zkusila blond,ale bojím se.Od přírody mám světlé vlasy,když mi bylo 14 začala jsem se barvit na tmavo.Takže,pokaždé,kdy navštívím kadeřnici tak přidáme pramínky,příště odebereme.Ale dám na Vás holky,nechám to být.

ahoj holky, po pročtení diskuze mě napadlo, že by jste mě mohly poradit. Mám ve vlasech danou hnědou barvu a ráda bych tu barvičku oživila, ovšem nechci do toho blond melír, protože blond jsem měla několik let a už mě neláká. Napadá Vás jak by se to dalo oživit?

Cituji ivovyto: Lentilie
Lentilie
aháááááá, tak to už vím, to jsem viděla na jedné slečně tady...tuším, že to byla uživatelka ivovyto...ovšem ta měla parádně udělaný melír!

AHojky, tak já tón v tónu uděláno nemám i když výsledek tak vypadá, mám melír a pod ním přeliv na stáhnutí zrzavé

Tak jsem opět navštívila svého kadeřníka (na začátku července) a jsem opět moc spokojená dodělaný melírek a přeliv o něco světlejší, než jsem měla - líbí se mi to, ale ty odrosty už tolik ne, takže při další návštěvě půjdu zase do trošku tmavšího Aktuální foto je v galerii.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené