1. . .6789
arrow
profile_image
katttty
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,tak já se přidávám k těm,co mají slámu.....6 let jsem vlasy barvila na tmavě hnědou až černou ...teď už 7.měsíc nebarvím a nechám odrůstat...je to teda boj,ale je to čím dál tím lepší a lepší...po létě mám v plánu nechat si udělat jemňounkej a slabej melír-ale jen pár proužků

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na martooni: A co takdle chodit na melír, ale postupně ho dávat řidší a řidší ať to jde tak doztracena?! Já zatím nechávám odrůstat od října a doufám, že mi trošec vlasy zhoustnou a až jednou odstřihnu staré konečky, že se ty nebarvené nebudou třepit. Říkám si, že bych se ráda dopracovala k přírodním vlasům, než začnu šedivět.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a s tou pochcanou slámou, no může ta barva, když je v odrostech takdle působit, ale když si představím na holce jednolitou její přírodní barvu, vlasy upravené lesklé a zdravé, tak přeci nemůžou být nehezké. Koukám furt po holkách v tramvaji, v buse a vždy se mi na nich přírodní barva líbí, když je mají upravené a celkově jsou holčiny upravené.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Simeek: to asi ne, mě přijde líto pokaždé, když jdu na melíry, tak buď budu chodit normálně a nebo vůbec.. tím řidším melírem bych to asi nespravila a pořád bych barvila.. nechám to jednoduše odrůst, nebo na to hodím přeliv, ale spíš bych to nechala odrůst. Začala jsem jim teď dávat intenzivní péči, tak doufám, že jim to odrůstání půjde rychleji a že budou sílit.. skoro každý vlas, co mi vypadne, tak je obarvený a zesláblý.. a když mrknu na konečky (i když jsou pravidelně stříhány), tak se mi vůbec nelíbí.. dřív jsem měla takovou hezkou hnědou (co si pamatuju), ale teď je to teda vyšisovaný a ošklivý shluk vlasů

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na martooni: Jestli chceš zpět svou přírodní barvu, tak přes přelivy bych na to nešla. Já to tak taky chtěla udělat, ale přeliv v mé barvě jsem nenašla, všechno mi to šlo do zrz. Napřed jsem to měla takové hnědozrzavé (na zrz jsem byla alergická), pak mi kadeřnice udělala melír a do toho studenou hnědou barvu, která se stejně vymyla, tak ještě jednou na tu barvu tak, aby melíry zůstaly, barva se už víc zažrala a od té doby už nebarvím. Sice odrosty trochu jsou, ale ne tak markatní a teď, když už mám odrosty cca. 10 cm už jsem si zvykla a tak nějak se to slívá, ale opravdu přelivy nemůžu podoručit. Buď trefíš barvu a hned po aplikaci to budeš mít dobré, ale pak se to zas vymyje, nebo to budeš mi tmavé a úplně jinačí a vymyje se to až později. Mě i ta permanentní barva se stále mění a přeliv jakbysmet. A navíc všechny hnědé přelivy se mi vymývaly do zrzava. Takže nejlepší a zároveň nejdelší je nechat odrůstat. Už odrůstám od října a už ani nemám choutky na barvy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Simeek: jj, děkuju! Nebudu barvit, ani přelivovat, ale bude to běh na dlouhou trať ..
Teď jsem koukla k tobě do galerie a máš moc hezkou svoji barvu vlasů! U mě to odrůstání bude vypadat hrozně, jelikož je mám opravdu hodně promelírované, takže ten přechod bude pořád hrozně vidět.. no uvidím, jak to půjde, ale těším se na svoje vlásky

Ahoj, myslím si, že každý se narodí s takovou barvou vlasů, která se hodí k jeho očím i barvě kůže.
Sama jsem si také od puberty barvila vlasy ( už je to asi 5 let) a teď si je nechávám odrůst. Odrosty překrývám alespoň přelivem, který si dávám tak jednou za dva měsíce.
Můj názor je - přírodní vlasy jsou nejkrásnější.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem vždycky toužila po studené blond, přestože mám od přírody tmavé vlasy. Poprvé jsem se odbarvila v osmnácti,barvila jsem se asi 3 roky, a stejně mi to šlo pořád tak nějak do žluta, tak jsem se vrátila k původní barvě. Po čase ale zase touha po blond převážila, začala jsem chodit do lepšího kerastase salonu a odbarvovala se znovu asi 3 roky(hustý blond melír), ale i přesto, že jsem chodila k dobré kadeřnici, moje vlasy byly dost zničené a začaly mi i hodně padat. Teď jsem už skoro rok zpět u původní barvy, ale původní hustota a kvalita se ještě neobnovila a jsem zvědavá jestli se vůbec někdy obnoví. Takže za mě odbarvování už určitě ne.

Cituji marsse7: Ahoj, myslím si, že každý se narodí s takovou barvou vlasů, která se hodí k jeho očím i barvě kůže.

S tímhle bohužel nemůžu souhlasit.

Cituji marsse7: Můj názor je - přírodní vlasy jsou nejkrásnější.

Nejsou. (Ne vždy.) - Můj názor.

Cituji satina: začala jsem chodit do lepšího kerastase salonu a odbarvovala se znovu asi 3 roky(hustý blond melír), ale i přesto, že jsem chodila k dobré kadeřnici, moje vlasy byly dost zničené a začaly mi i hodně padat.

Tak to zřejmě až tak dobrá kadeřnice nebyla. Snad ti vždycky dobarvovala jen odrosty a né pořád dokola celé vlasy - tím se vlasy hrozně ničí. Píšeš, že jsi je měla dost zničené a hodně padaly, což nechápu. Když se dobarví jen odrost, zas ten melír ty vlasy tak moooc nezničí a padat by neměly. Vyměnila bych kadeřnici - ač má salon lepší jméno, neznamená to, že v něm pracuje i lepší kadeřnice, než kadeřnice v nějakém maličkém kadeřnictví (přečti si diskusi na téma kadeřnictví Klier v Tescu! ).

arrow
profile_image
Ivettfox
od 22. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsme si prošla uplně vším. Nejdříve to začalo modrou řasenkou na vlasy, pak hnědým tužidlem, pokračovalo to k dvou blond melírům, pak jsem si odbarvila celou hlavu na blond, později přidala modré melíry, pak zas na hnědou barvu,pak černou, modročernou, fialovočernou, pak do toho blond melíry, modré melíry, růžové melíry...to mě omrzelo, tak jsem šla na červenou hlavu- ta byla moje nejméně oblíbena, tak šla po půl roce dolu na tmavě hnědou, do té když mě přestala bavit jsem hodila svetle modré melíry- ty byly uplně luxusní, pak jsme si párkrát dala zelené melíry...no pak jsme to kvuli maturáku obarvila na hodně tmavě hnědou, pak zas postupně zesvětlovala a ted si nechvávám svoji barvu, protože chci mít dluhé vlasy Az narostou do pulky zad, tak si planuji Ombre hair

arrow
profile_image
Pafka
od 1. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem pro nebarvení vlasů. Ušetřím peníze, vlasy vypadají přirozeně, nemusím řešit odrosty, navíc barvy na vlasy mi strašně chemicky smrdí. Vlasy jsem si přestala barvit, když mi došly peníze na barvu - ještě že tak. Osobně neznám nikoho, kdo by se svou přirozenou barvou vypadal blbě.

arrow
profile_image
Adluska
od 3. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pafko...dost dobře shrnuté. Já se taky přikláním k tomu, že přirozená barva nejvíc sluší (obzvlášť když člověk neví, jestli je teplý, nebo studený typ). Já taky přestala barvit z těhle důvodů: ničí to vlasy, které potom potřebují další péči. Člověk sleduje pořád odrosty, které ho nutí dobarvovat. Stojí to zbytečně vyhozené peníze (hlavně když se barva vymývá). Navíc ty vlasy přirozené jsou docela dost jiné strukturou a leskem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené