Ahoj holky,

potřebovala bych spíš slyšet něčí názor. Domluvily jsme se s holkama, že nás šest ženských poletí do Egypta, do Hurghady. No a postupem času to jedna kamarádka po druhé zrušila, až jsme zůstaly jen dvě. Máme letět příští víkend ... Máte s tím některá zkušenosti? Spíše se bojím, aby se nám něco nestalo a nebo aby si na nás nevyskakovali.
Díky moc za názory.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevidím v tom žádný problém, v pohodě jeďte, zřejmě jedete s cestovkou do hotelu někde do letoviska jako Hurghada a ne na vlastní pěst. Osobně jsem viděla v Hurghadě i několik žen co jely na dovolenou naprosto samy nebo s dítětem, sama bych taky klidně jela. Upřímně se tam cítím bezpečněji než večer v Praze v centru...

Ahoj.. byla jsem v Egyptě v Hurghadě s přítelem a vím, že tam byly rovnou dvakrát dvě holky samy a nevypadaly, že by měly nějaké problémy, tvářily se spokojeně.. myslím, že se nemáte čeho bát, pokud se nebudete pouštět na soukromé výlety mimo skupinu turistů třeba.. v hotelu vás asi obsluha bude obhlížet, mrkat na vás a podobně, ale to je normálka i třeba v Itálii

Tak my nechceme chodit mimo hotel, tak snad to bude fajn : ) Chtěla jsem slyšet nějaké zkušenosti, názory.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám teda opačné zkušenosti, několik mužů mě tam obtěžovalo, s jedním jsem se musela i prát (naštěstí si to pak rozmyslel, já bych ho samozřejmě nepřemohla). Takže já do Egypta už nikdy nejedu, a to ani kdybych jela s chlapem..

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sára2: zřejmě jedete s cestovkou do hotelu

já souhlasím, že v takovém případě je to v poho...oni otravují, i když je tam žena s partnerem...stačí, že se partner na chvilinku vzdálí na pár metrů, a už začnou říkat, jak jsi krásná apod.

Cituji sapca: s jedním jsem se musela i prát

nic podobného jsem tam nikdy neviděla

Jinak ono taky hodně zálěží, jak se tam ta žena chová - pokud se opaluje nahoře bez a ještě si od nich souběžně nechá dělat masáže a k tomu se opije, tak se pak nemůže divit, že se na ní večer třeba na párty vrhají.
Je třeba chovat se tam slušně a tvářit se nepřístupně

Já tam byla před pár lety s mámou a otravování bylo teda dost. Například nám někdo ve dvě ráno volal na pokoj, jestli nechceme jít ven. Delegátka to pak řešila a zjistila, že na recepci nekomu řekli, že jsme tam dvě ženské bez chlapa, tak to zkoušeli. Na ulici to pokřikování a vnucování taky obtěžovalo. Ignorance ale pomáhala. Ono tam jezdí dost sexuálních turistek, takže se není co divit, že to zkoušejí. Naštěstí to byl luxusní hotel a pláž byla soukromá, takže na pláži naprosto klid a v areálu hotelu (krom těch telefonatů)taky.
Závěr: nebála bych se, ale připravila bych se na odhánění arabů.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkušenost mé kamarádky - obtěžoval jí tam chlap z personálu, i když tam byla s přítelem a ten zrovna nebyl s ní.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Opravdu pomůže se chovat odměřeně a taky když jdete mimo hotel doporučuji nejít v minišatech a nemít odhalené ani ruce a vzít si třeba aspoň tenký svetřík, zkoušejí to a lichotí, to je normálka ale je to prostě i tím, že si tam opravdu některé turistky tam jezdí právě za tím účelem, hlavně rusky, jinak byla jsem v noci i na známe disko Papas, která bývá fakt narvaná a bylo to asi tak na stejno jako u nás, nejlepší je mít kamarády mezi egypťany (myslím tím opravdu kamarády) a pokud vás tito doprovázejí tak máte klid od otravování všude i na dikotéce. Jinak je si třeba uvědomit, že vám nelichotí jen proto aby si s vámi užili ale popř. s vás vytáhli nějaký dárek nebo peníz a je jedno jak jste krásná, je třeba s tím počítat, znám i pár případů, že se tam i rozumná holka zamilovala...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Oč si myslíš , že je bezpečnější letět do Egypta z rodiči nebo s chlapem?
Byla jsem tam už 2x sama bez chlapa a světe div se nic se mi nestalo. No a pokud Vám jde o to , aby Vás neobtěžovali tak si vyberte jinou destinaci . Oni mají takovou mentalitu a nic to nezmění.

Cituji Majerkat: Jinak ono taky hodně zálěží, jak se tam ta žena chová - pokud se opaluje nahoře bez a ještě si od nich souběžně nechá dělat masáže a k tomu se opije, tak se pak nemůže divit, že se na ní večer třeba na párty vrhají.

Opaluji se tam nahoře bez pokaždé ikdyž jsem tam s chlapem nebo ne a jestli slintaj tak ať slintaj já je neřeším a pokud otravujou pošlu je kamsi . Já už tam dostala takových nabídek k sňatku

Cituji Sára2: když jdete mimo hotel doporučuji nejít v minišatech a nemít odhalené ani ruce a vzít si třeba aspoň tenký svetřík,

Chodím do města odhalená i v minišatech ještě se kvůli nim budu halit ne Já je ignoruju a pokud se na mě snažej sahat tak je rukou odpaluju už jsem jim i párkrát ukázala prostředníček. Je to holt banda nadrženců, ale toto je i v jiných destinacích.

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V Egyptě jsme byly s kámoškou několikrát a žádný problém. Samozřejmě je lepší, když jede víc lidí (jednou nás bylo 7 bab), ale to spíš z pohledu zábavy, než kvůli bezpečnosti.

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Opaluji se tam nahoře bez pokaždé ikdyž jsem tam s chlapem nebo ne a jestli slintaj tak ať slintaj já je neřeším a pokud otravujou pošlu je kamsi . Já už tam dostala takových nabídek k sňatku

Cituji mikkýsek: pokud se na mě snažej sahat tak je rukou odpaluju už jsem jim i párkrát ukázala prostředníček.

No, ty si jejich přízeň, zdá se, naopak ještě užíváš. Nejezdíš si tam zvyšovat ego?
Myslím ale, že většině žen to opravdu leze na nervy, nemají tohle zapotřebí a kdyby se na ně někdo pokoušel sahat, byl by to pro ně pěkný hnus.

Takže jak je vidět, potvrzuje to má slova - oni se vesměs chovají adekvátně tomu, jak moc je tam turistky dráždí a co všechno si nechají líbit.
Jinak v Egyptě je rozšířený sexuální turismus, říká se, že v každém letadle sedí několik žen, které si tam jedou zvýšit sebevědomí a užít si s nějakým tamním mladíkem, kteří berou jakoukoli ženskou, takže není divu, že ti hoši se snaží. Je třeba jim dát jasně najevo, že nejste k mání, a zbytečně je nedráždit.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Majerkat: No, ty si jejich přízeň, zdá se, naopak ještě užíváš. Nejezdíš si tam zvyšovat ego?
Myslím ale, že většině žen to opravdu leze na nervy, nemají tohle zapotřebí a kdyby se na ně někdo pokoušel sahat, byl by to pro ně pěkný hnus.

Nepřekrucuj si to po svým, jejich mentalitu nezměníš . To mám sedět zavřená v komplexu na baru a nevystrčím paty nikam jen proto, abych někoho nepobuřovala ? Já je neřeším a ani se nemíním nějak omezovat jejich debilitou. A zvyšovat sebevědomí nepotřebuji mám ho dost velký i bez těch černých negrů.Buď v klídku tam se otáčej za každým tak to zas tak neprožívej.

Cituji Majerkat: Jinak v Egyptě je rozšířený sexuální turismus, říká se, že v každém letadle sedí několik žen, které si tam jedou zvýšit sebevědomí a užít si s nějakým tamním mladíkem, kteří berou jakoukoli ženskou,

Mno ....tak ta která to dělá je asi zoufalka , pochybuji, že je tolik žen kteří mají chuť na negry.

Cituji Majerkat: Je třeba jim dát jasně najevo, že nejste k mání, a zbytečně je nedráždit.

Bože to je zase chytrolínství . Kdybys nám to neřekla tak to určitě nevíme .Když ti tak vadí lidi okolo nejezdi do takových destinací ale jeď do Tater, tam tě budou obtěžovat akorát tak mouchy.

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Bože to je zase chytrolínství . Kdybys nám to neřekla tak to určitě nevíme .Když ti tak vadí lidi okolo nejezdi do takových destinací ale jeď do Tater, tam tě budou obtěžovat akorát tak mouchy.

Jak jsem psala výš, mně to právě nevadí, protože se chovám tak, abych jejich otravování eliminovala, tzn. nevystrkuju na ně kozy například

Jinak já ctím pravidlo, že když jedu na návštěvu do cizí země, snažím se respektovat jejich pravidla. Nechovám se tam jako mistr světa amoleta, kterému jsou všichni u zádele. Právě proto jsem nikdy nikde problém neměla, nikdy jsem nikomu nemusela ukazovat prostředníček nebo mu sprostě nadávat (což je teda mimochodem dost otřesný chování) a nikdy si na mě nikdo nedovolil sáhnout.

Cituji mikkýsek: pochybuji, že je tolik žen kteří mají chuť na negry.

V egyptských hotelích vesměs pracují Tunisané, k "negrům" mají poměrně daleko. Cože tedy i Egypťané jako takoví.
Je vidět, že moc nerozlišuješ.
Ono je vůbec z tvých postojů a vyjadřování víc než jasné, jaký jsi typ člověka Ale předpokládám, že tazatelka patří do jiné skupiny, není takový primitiv a že se tam bude chovat slušně.

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Upřímně jestli se chcete jet bavit ve vší počestnost, tak bych jela jinam. Byla jsem tam s mužem a stejně mě otravovali a to se umím tvářit pěkně ledově a vyzývavé oblečení nenosím, ani nejsem blondýna. Ještě se mně delegát ptal proč se tvářím tak nasraně, když jsem na dovolené V Egyptě jsou dvě dobré věci: krásné památky a korály na šnorchlování. Mentalita místních se mi vůbec nezamlouvá a ještě tam jezdí kvanta rusáků...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené