arrow
profile_image
Nelisek
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte s ní zkušenosti? Přemýšlím o koupi..

V pondělí mi přijde, tak dám pak vědět Ale co jsem tak četla, jsou slečny spokojené.

Reaguji na Nelisek:
Vypadá výborně

Většinou to jsou perleťové stíny, světlé barvy nejdou vůbec vidět, resp. je tam trochu vidět ta perleť, ale ne barva, takže 1/3 paletky je na nic. Ty tmavší bez báze moc nevydrží. Jeden stín je tak na 10 použití maximálně. Jsou k tomu dvě oboustranná patlátka, ty jsou průměr. Sama jsem zvyklá spíš na štěteček.

Cituji Apperly: Jeden stín je tak na 10 použití maximálně

To si tím patláš celý tělo?

Cituji Apperly: Většinou to jsou perleťové stíny, světlé barvy nejdou vůbec vidět, resp. je tam trochu vidět ta perleť, ale ne barva, takže 1/3 paletky je na nic.

Na FB o tom je trochu napsaný, jedna slečna s nima měla problem, po vyreklamování paní fotila tu její paletku a šlo to bez problemu. Takže se s nima asi trochu musí umět.
oprava: to bylo u jiné paletky.

Mám ji doma a zatím spokojenost... Používám na bázi, takže mi stíny pěkně drží. Jinak mě malují i světlejší stíny, používám štěteček... ty pěnové aplikátory nemám v lásce. Je pravda, že jsem čekala, že políčka se stíny budou trochu větší, ale za tu cenu jsou fajn.

Reaguji na bucinek07:
Ne, opravdu si tím celé tělo nepatlám.
Na rukách mi vidět jdou, ale na očích už ne. A jestli jde o to, že to s nima musím umět... no, tak tam teda měli připsat, že to není user-friendly Píšu jen svý dojmy
Očekávejte, že ta políčka budou spíše menší...

Cituji Apperly: Na rukách mi vidět jdou, ale na očích už ne

Zajímavý, jedna slečna psala přesnej opak Prej nezkoušejte na ruku, tam vidět nejdou, ale na očích jo
No paní u nich říkala, že se musí trochu rozmalovat. Nevím, až mi přijdou tak poreferuju, snad budou vypadat dobře.
Jinak ohledně políček - mám hodně stínů, který jsou fakt malý, ale ještě se mi nestalo, že bych nějaký stíny vypotřebovala úplně.

obecně na nebarvící stíny pomáhá navlhčit aplikátor, třeba by to šlo i tady

arrow
profile_image
Blanche
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám je doma a potřebují trochu rozmalovat vodou (rozuměj navlhčený štěteček/aplikátor), jinak jsem s nimi moc spokojená. Jsou tam barvičky perleťové, metalické i pár matných. Používám je tedy bez báze, ale drží mi na očích pěkně. Také nemám pocit, že je jich tam na deset použití, políčka nejsou sice velká, ale podle mne úplně akorát. A za tu cenu to určitě stojí.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A slévají se do linky jako u "obyč" stínů od Elfu?

arrow
profile_image
aletheia
od 9. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám a jsem spokojená, hodně si s touhle paletkou vyhraju Pravda, že některé stíny mi přijdou míň pigmentované, ale zas to není taková katastrofa, když si vezmu, že jich je tam dohromady 100 Jinak používám bázi, ale to si dávám u všech stínů, ptž mám "zapadlé" oči a slévá se mi snad všechno

Tak dneska jsem poprvé vyzkoušela. Sáhla jsem po bílé a fialové. No první dojem nic moc, barva hodně slabá. Ale pak , když se jim trochu pomůže jsou barvy opravdu krásné. Zkoušela jsem před chvíli i jiné a dost jim pomůže, když se trochu namočí. To je pak pigmentace opravdu krásná. Jen si myslím, že tam bude pár takových, kterým ani namočení nepomůže. Zkusila sem oranžovou, všelijak šmrdlala a nic sem z ní nedostala. Ale tak naštěstí barva, kterou bych ani nepoužila. Takže za tu cenu to určitě stojí za vyzkoušení

A jinak jak tu jedna slečna psala, že jeden stín vydrží tak na 10 použití. No fakt si tím musí malovat i paty, jinak nevím jak toho během 10 malování docílit, aby bylo prázdné políčko

arrow
profile_image
Aylin666
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nestává se vám, že by vás do dlouhodobějším používání paletky bolely oči?

arrow
profile_image
brbloš
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mne sa príšerne páči ta 32 kusová paleta z kolekcie holiday2011 vo farbách warm, je skoro rovnaká ako beauty school 32 natural. lenže u nás ju nemajú a cz sa nedá objednať (kedysi sa dalo neviem prečo to zrušili)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené