arrow
profile_image
Monča97
od 21. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
Před 2 měsíci jsem si z e-bay objednala telefon. Ale telefon nepřišel a prodejce už neexistuje. Můžete mi někdo prosím poradit, jak mám postupovat? Angličtinu ta úplně totiž neovládám.
Předem děkuji.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak u každého zakoupeného zboží je napsáno do kdy má max. dorazit, pokud v té době nedorazí tak nejdřív kontaktuješ prodejce a pokud ti nevrátí peníze tak to musíš řešit přes Ebay, všude jsou nápovědy je třeba se tím proklikat, také neumím anglicky a vždy si vše překládám v překladači a pokud zboží nepřišlo tak mi vždy Ebay vrátil peníze přes Paypal, ovšem nevím jestli právě ta lhůta není max. 60 dnů, pak už většinou zmizne nabídka jako udělit komentář nebo kontaktovat prodejce, v tvém případě pokud prodejce již není déle na Ebay tak vlastně nemáš koho kontaktovat a měl by ti Ebay vrátit peníze ale musíš přes Resolution center, pokud už tedy není pozdě ..

arrow
profile_image
petrmolnar29
od 21. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V google chrome ti to celkem přehledně přeloží stránky z angličtiny do češtiny, je to celkem lehké to uplatnit a ebay s tím nedělá žádné problémy, alespon co jsem měl já zkušenosti.
At se zadaří!
Ing. Mgr. Petr Molnár
Advokátní kancelář Hradec Králové
https://www.akhk.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené