arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za tři týdny mě čeká zákrok v celkové narkoze. V tomto ročním období mám obavy, abych neonemocněla a Echinaccea kapky-extrakt z kořene mi byly z více stran doporučeny jako prevence. Hodně se oblíkám, venku se snažím pobývat co nejméně, vyhýbám se zalidněným místům, aby na mě nepřilítl bacil hřipky, jím vitamín C se zinkem a piji bilinkové čaje.

Máte s Echinacceu zkušenosti? Pomáhá opravdu jako prevence infekcí a podpora imunity?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Dirtyangel
Loni před operací jsem řešila to samé. Nemám moc dobrou imunitu a leccos mne skolí.
Dělala jsem to téměř stejně jako ty, cca měsíc před operací jsem jedla multivitamíny s vyšším obsahem vitamínu C + zinek, pila jsem kopřivový a zázvorový čaj (z čerstvého kořene). A navrch užívala právě kapičky z Echinacey v maximálních dávkách.
Nevím zdali zabrala právě echinacea, ale kombinace těchto opatření se mi vyplatila. Nejen že jsem se ve zdraví dožila operace, ale ještě půl roku po ní jsem ani nezakašlala

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

SabinaG
Bezva, moc děkuji za zkušenost. Protože jdu na zákrok s nosem, nemůžu mít ani nejmenší rýmu. Do teď jsem 100% zdravá, tak snad mi to vydrží.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nechci odrazovat, to určitě ne, ale já echinaceu v kapkách beru od listopadu, protože teď ve čtvrtek jdu na operaci a už jsem byla dvakrát nemocná. Synovi ji dávám stejně dlouho, ale sirup a čaj a je nemocný už potřetí

arrow
profile_image
Aprill
od 6. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Fibi
Já mám tu samou zkušenost, na mě ani na syna nezabírá. Stále tedy marně pátrám čím posílit imunitu..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené