arrow
profile_image
hanci
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem min.týden na EEG (poslední cca 2 měsíce téměř každodenní silná bolest hlavy
- nemění se námahou apod., celkem velké a nepříjemné závratě atd.)
V pátek jsem si měla volat pro výsledky a dr. mi sdělil,že se tam "něco" jednoznačně našlo
a bylo to během té hlubokodýchací fáze. Víc mi prý zatím říct nemůže, až po MR - a je dle něj velmi dobře,že je již objednaná.
A jak mám být tedy teď v klidu , jdu na MR za týden a za dva pro celkový výsledek.
Chápu,že kdyby to bylo hodně blbý, zavolá mi třeba sám a požene mě hned někam do nemocnice, ale chtěla bych vědět, jestli někdo zažil něco podobného, příp. zkušenost o co šlo ?¨
Díky za pochopení

arrow
profile_image
bobkova
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji hanci: jestli někdo zažil něco podobného

jo zažila. na eeg se mi sice jednoznačně nic nenašlo, ale bylo abnormální. tak abnormální, že mi to asi třikrát přetáčeli. což tedy nevím přesně, co to znamená a jak moc se to liší od tvojí abnormality. chtěli mě poslat na spánkovou deprivaci, pak si to rozmysleli a poslali mě na mr (měla jsem i abnormální nález na ct). na mr se nic nenašlo. takže si mě jenom nechali ve sledování, kontrolní eeg asi po dvou měsících, pak po půl roce, pak ještě jednou po půl roce.

jinak taky jsem měla bolesti hlavy, každodenní. předepsali mi akorát magnesium, ale nepřišlo mi, že by to něčemu pomáhalo. bolesti hlavy pak postupně skončily nejspíš samy od sebe. eeg mám stále abnormální, ale na neurologii už nechodím. mám jen se hlídat a kdyby mě opět bolela hlava pravidelně, tak přijít. podle doktora to bylo z vyčerpání (už asi dva roky jsem nespala, protože mám dvě malé děti), tím se to uzavřelo a je to...

arrow
profile_image
borisek
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Hanci, taky jsem to zažila. Mně už vyšlo špatné EEG třikrát - dvakrát mi to dělali na Homolce, pak mě hned hnali na CT, podruhé asi před 3 lety v jedné soukromé ordinaci - tam mi podle hodnocení vyšel pomalu předkomatický stav - doktorka mě hnala na MR, ale tam mi taky nic nenašli. Takže mi dali hořčík, vitamíny ... a řekli at se zklidním, víc spím, atd.. Špatně a málo jsem spala a občas mě bolela hlava, měla jsem mžitky, pak už i mírné ataky paniky. Prostě jsem se nějak smířila, že EEG mám furt špatné ale podle doktorů jsem o.k. Od té doby na neurologii nechodím. Ted jsem vysadila HAK, hlava mě bolí mín - mohlo to být i z toho.
Snad to u tebe bude dobré - držím palce.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji borisek: vysadila HAK, hlava mě bolí mín - mohlo to být i z toho

Jo, to klidně mohlo. Mě před pár lety taky každý den strašně bolela hlava, lítala jsem po doktorech, chodila na EEG a nic. Podle nich mi nic nebylo. Pak mi gynekoložka řekla, ať zkusím vysadit HA, že to může být z toho. Tak jsem vysadila a¨světe div se - hlava přestala bolet.

arrow
profile_image
hanci
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji borisek: Snad to u tebe bude dobré - držím palce.

Tak u mě to vypadá na "nedořešenou" DMO anebo jde poruchu zaostřování
apod. a s tím prý může být tohle spojeno.Kontroly mám po měsíci, zatím je stav skoro stejný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené