arrow
profile_image
kamilka24
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jedeme za týden do Egypta a zaplatili jsme si čtyřhvězdičkový hotel a all inclusive. Určitě bychom chtěli alespon jeden fakultativní výlet, ale ten si zaplatíme zvlášť. Kolik si berete penez s sebou? Na úplatky a bakšiše, nějakého posezení a malé nákupy?

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jsme v Egyptě byli a jeli jsme na výlet ten nás vyšel pro oba tuším 40 dolarů ( s cestovkou je to dražší) ten druhý stál pro oba 60 dolarů. Celkově jsme měli 250 dolarů na 7 dní a stačilo to akorát. V egyptě jsem byla po několikrát suvenýry mám já i všichni z rodiny doma. V all inclusive vše zahrnuto je takže člověk nic nepotřebuje jen jsme si šli se známýma dvakrát posedět na drinky do české hospody. Plus tedy jsou potřeba dolary na vízum 15 na osobu ( Fischer 17)

arrow
profile_image
lenca007
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se řídím tím, že vždycky je lepší si s sebou vzít víc peněz, než abys sis vzala málo a pak toho litovala. My bereme vždycky tak 5.000 Kč na osobu. Výlety jsou totiž lákavé a nejsou nejlevnější a suvenýry taky něco stojí

arrow
profile_image
Markiss
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jsme byli v Egyptě taky ve 4* hotelu na 12 dní a měnili jsme peníze za 3000kč takže jsme měli něco kolem 150 dolarů. Za to jsme kupovali vízum (15 dolarů na osobu), byli jsme na výletě na Giftunu (70 dolarů pro dva), dvd z výletu, suvenýry, nějaký bakšiš. Ještě jsme nějaké drobné dovezli domů.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

my letíme v sobotu a beru si tak 400 dolarů

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jsme neutratili skoro nic. Akorát vízum placené v Egyptě na letišti, jinak jsme měli vcelku drahou dovolenou a v ceně byl i jeden výlet dle výběru, za suvenýry jsme tam nechali taky málo (50-60 dolarů). Jinak vše bylo v all-inclusiv (potápění, sporty, jídlo, pití, zábava). Dávali jsme ještě každý den dolar na postel pro pokojovou službu,ale nikdy si to nevzali Nám bohatě stačilo 100 dolarů,ale měli jsme s sebou jednu kartu pro případné platby (v hotelu byla spolehlivá banka).

My se vrátili před týdnem a neutratili jsme nic.Měli jsme krásný hotel,kde bylo vše zadarmo.Vízum jsme měli u cestovky.Výlety už máme z minula za sebou a v tom horku se nám ani nikam nechtělo a jelikož měli ramadán,tak ani v obchodech nijak nefungovali,takže nás to i potěšilo,že cena dovolenky byla tak jak jsme zaplatili v ck.Když jsem byla s dětma,tak to byla jiná.Těm se hnedka něco zlíbí a penízky letí.

na fakultativní výlet bych počítala tak 80 dolarů pro oba dohromady - ona v Egyptě je docela nuda, takže určitě uvítáte ty výlety spíš tak dva, ne-li tři. My jezdíme do pětihvězdy s all-inclusive, a ani tam není bakšiš nijak velký, na to vám stačí na celý pobyt tak 20 dolarů. Plus ty suvenýry a vízum.Takže musíte promyslet hlavně počet těch výletů, pokud by byl jen jeden, bude vám stačit celkem tak 150-200 dolarů, pokud dva, tak bych vzala raději tak 250-300.

arrow
Neprodává v Bazaru

s přítelem se taky chystáme do Egypta. Letos nám to bohužel nevyšlo tak snad příští rok. Takže super téma holky taky nad tím vždycky přemýšlím. No my většinou když jedeme na all inclusive tak skoro nic neutratíme. Je pravda, že výlety mě nebaví a radši se válím u vody. Jídla a pití taky dost, takže jediný za co utácíme je balená voda na procházce a pak na drobné dárečky domů, hlavně pro mýho malýho brášku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené