Pročetla jsem diskusi o sportovních sandálech.Prosím o rady a tipy,kde koupit elegantnější verzi sandálů,ve kterých je ale možné vydržet celý den - ráno ve škole,v kanceláři ,chození po městě a stavbách a večer doma bez půchýřů,otlaků,bolavých zad po 7dní v týdnu - jednoduše hledám ideální boty,elegantní vršek,ale podrážku tvarovanou jako sportovní sandál.Poradíte?

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zrovna včera jsem si koupila tyhle na obrázku. Vyrazila jsem si do práce v nových a o přestávce jsme měla nohu samý puchýř tak jsem vlítla do obchodu a popadla první na ráně. Jsou jako papučky, ani jsem si je doma nechtěla sundat, a to normálně hned za dveřma zkopávám i tenisky. Mají měkounkou podrážku, pásky jsou měkké tak se nikde nezařezávají. Hned chtěly dvě kolegyně vědět kde jsem je koupila. Dneska je mám k bílým kalhotám a všeci mě v práci chválí že mi to dneska sluší ..to je za 3 roky tady poprvé. Kopila jsem je v BHS, ten u nás asi nebude, ale viděla jsem skoro stejné v Marks and Spencer od značky Lotus.

arrow
profile_image
lenca007
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus mrknout na značku Rieker, jsou to tak strašně pohodlný boty...

http://www.rieker-boty.cz/Produkty

Já myslím, že sou snad všude - Azaleia, Rieker, Vietnamci. Pro mě je teda pohodlný snad všechno bez podpatku a vydržím v tom chodit bez problému celý den.

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nebo můžeš mrknout i tady do bazaru, je jich tu spousta

Díky moc,rieker vypadá super a k marksovi chci jít omrknout odpolko jednu sukni,tak uvidím

Mě právě od vietnamců botky prostě nesedí,hlavně ta podrážka,po chvíli chození po kostkách starého města cítím každou spáru.Podpadky paradoxně zas až tak nevadí,tedy nemám samozřejmě jehly.

Reaguji na chobotnicka:

ty jsou perfektní

Značku Rieker moc doporučuju, ať už na nízkém, nebo vysokém podpatku, hrozně pohodlné, nohy nebolí

Do elegantních bot mají daleko. Jsou "babkovské".

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pavlab: Souhlas. Ale pohodlné určitě budou a vypadají určitě líp, než ty "túrovské" Tevy.

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vrchol elegance to taky není, ale myslím, že při těchtou dvou požadavcích stejně musíš udělat kompromis a bud z jednoho nebo druhého slevit. Ke kostýmku nebo jinému hodně elegantnímu oblečení budou asi jakékoliv podobné boty jako pěst na oko.

http://www.merrell.cz/obuv/fashion-damska/?tx_odca talog[show]=detail&tx_odcatalog[uid]=13731
V obchodě (Olympia Brno) jsem jich viděla více... Co chybí na eleganci, vynahradí pohodlí a nejsou to vyloženě trekové boty...

Musíš vložit celý ten odkaz, nevím, proč se to toddělilo a odkazem je jen jedn část...

Reaguji na pavlab: jj,na fotce vypadají tak "babičkovsky" ,ale v tom černém provedení a na živo už vypadají mnohem líp. Ono když chceš fakt pohodlí,tak musíš obětovat trochu té krásy.... Jinak jsem viděla v obchodech spoustu sandálu bez podpatků,ale vím,a měla jsem takové,že ta noha po celém dni pochůzek bolí, to už radši podpatky a vypadat líp.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem si objednala dvoje lodičky a sandálky před pár dny a jsem naprosto spokojená Nevím vydržet ve vysokých podpatcích a toto je snad nejlepší kompromis!

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, jestli budou tyto splňovat požadavek elegantních, ale mám ty od Bati a zatím se zdají být fajn, jsou pohodlné. Ty druhé Rieker se mi taky líbí, Rieker má opravdu velký výběr, určitě by se daly vybrat boty, které by splňovaly oba požadavky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené