Máme byt v pronájmu a je tam elektrický sporák,ne uplně nový. My si tam nový kupovat nebudeme,ale přítel přinesl domů od babičky indukční vařič ( jedna větší plotýnka ) zn. Zepter. Ale mě se to nějak nezdá, ještě sem na tom nezkoušela vařit,ale může být ta spotřeba tak znát?Nebo to je blbost a mám mu říct at to babče zase vrátí? Zkusim to,ale moc se mě do toho popravdě ani moc nechce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám indukční celý sporák a spotřeba je opravdu znát, hřeje ti pouze dno hrnce takže teplo neuniká nikde bokem jako u plynu nebo elektriky.
taky je to o dost rychlejší vaření

Reaguji na XJiťa: No tak když je celý sporák indukční tak to chápu že to může bejt dobrý..ale když jde jen o vařič s jednou plotýnkou?!

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vařič na jednu plotýnku je zbytečný ne?když vaříš brambory s nějakou omáčkou tak stejně potřebuješ plotýnek víc.myslim že je to zbytečnost.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishulkaa15: to je asi fakt blbost, leda že by jsi u velkého vaření používala obojí jak elektriku tak ten jeden indukční.. a to mi přijde zbytečné..

počítám že to babička zakoupila někde na nějaké předváděcí akci že? moje bába taky něco podobnýho koupila a pak naháněla půlku rodiny a snažila se to udat

Reaguji na XJiťa: nene jeho babička prodává Zepter,takže od ní všechny tyhle věci dostáváme, ale z tohodle nejsem moc nadšená tak uvidim,ale je mě blbý ji to vracet zpátky..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishulkaa15:
tak si to nechej na nějaké malé vaření

Reaguji na XJiťa: a prosimtě na kolik tak vaříš Watů a stupnů?Včera jsem zkousela špagety a přišlo mě že to bud bublá moc nebo zase málo

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishulkaa15:
tak waty teda fakt nevím, já mám indukci číslovanou od 1-9..
taky mi chvíli trvalo než jsem zjistila na kolikátku vařit

arrow
Neprodává v Bazaru

Vařit na indukční plotýnce je super,je to rychle a člověk neplítvá elektrikou,jen musí být dobře zvolené nadobí,nemusí být ani drané,stačí jen zkusit magnetem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené