Ahoj,

včera jsem si mailem psala o prodloužení předplatného, v lednovém čísle mi přišlo, že mi příštím číslem končí a byla tam i e-mailová adresa na prodloužení. Chtěla bych se jenom zeptat, jestli mi přijde zpět nějaké potvrzení a podklady k platbě nebo mám hledat ten mail, který mi přišel před rokem, a platit podle tehdejších pokynů? Jakou máte zkušenost?

Díky za odpovědi.

arrow
profile_image
creamgirl
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, být Tebou, tak ještě počkám, mají toho asi hodně. Nebo je zkus kontaktovat znovu, někdo Ti odepsat musí. Podklady k platbě by Ti měly přijít nové, s jiným VS, ale třeba se pletu. Také by možná bylo lepší si nechat udělat úplně nové předplatné, abys dostala případně nějaký dárek za předplatné, protože jsou jen pro nové předplatitelky. Pak je třeba si časopis nechat zasílat třeba na přítele, mamku apod.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já to mám s Marii Claire při prodloužení tak, že v prosincovém čísle jsem měla papír, kde bylo, že mi končí předplatné a jestli ho chci prodloužit na půl roku, nebo na rok. Byla u toho složenka a dárky, které si mohu vybrat, pokud zaplatím předplatné na půl roku, nebo na rok. Jak to je s Elle to netuším, kupuju si ji na stánku, ale je divný, že už druhý číslo vychází o týden dýl...

arrow
profile_image
creamgirl
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Daisy1:
to je taky pravda, měla jsem to tak minulý rok, tak možná to ještě přijde

Reaguji na creamgirl:
tady byla moznost vyberu darku k prodlouzeni predplatneho)

já ještě teda počkám, složenku nemám

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené