• zobrazeno 805
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 21.3.2011   Naposled upraveno: 25.7.2011 

Encyklopedi Kronika Země, třetí vydání (2003)

Velikost
570 stran
Stav
Použité
cena včetně dopravy
0

Akce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  upírek  | 

  Prodám encyklopedii s názvem Kronika Země od Felixe R. Paturiho a kol. Jedná se o třetí vydání z roku 2003 (vydavatelství Fortuna).

  Kniha postihuje dějiny naší planety od jejího vzniku až po vznik lidské civilizace. Na 517 stranách formátu o něco větším než A4 najdete 1200 většinou barevných obrázků, 374 rekonstrukcí, map a schémat, 954 samostatných článků ke všem z oblasti dějin Země, více než 800 záznamů v 35 kalendáriích.

  Cituji z knižního webu „Kronikářský pohled tentokrát na dějiny naší planety, její neživé i živé přírody, jak ho zrekonstruovali vědci: geologové, paleontologové, antropologové, botanici a zoologové. Mimořádně šťastný typ příručky zahrnující hlavní poznatky přírodovědných oborů poslouží především studentům všech stupňů škol. Samostatnou hodnotu této knihy představují stovky snímků barevných minerálů, nerostů, rostlin, živočichů, fosilií a krajinných typů ze všech přírodních oblastí Země.“.
  Součástí je mimo jiné i slovník pojmů, jmenný rejstřík a návod, jak s encyklopedií pracovat.

  PC byla 1.200 Kč, nyní se dá na internetu sehnat za 840 Kč. Já navrhuji cenu 600 Kč + poštovné.

  Kniha je stále ve výborném stavu - žádné potrhané stránky, není počmáraná apod. Jen lehce odřené rohy a spodní okraj (kniha je poměrně těžká).

  Podobné nabídky

  Žádné podobné zboží nenalezeno