arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj.

chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte o endokrinologii v brně, kde by mě vzali, i když tu nebydlím. pracuji tady, a nutně potřebuji na tohle vyšetření. už jsem obvolal kdeco, ale hned se mnou vyrazili dveře. prý ve spádovém místě podle bydliště. bohužel tam je jedno na celý kraj, a čekací doba je dva měsíce. už jsem byla objednaná dvakrát, a musela jsem to dvakrát zrušit :-/ protože mi během dvou měsíců do toho něco vlezlo.

jsem docela zoufalá. díky za případnou radu.

Nepomohlo by tady mít praktickou se kterou se domluvíš aby ti dala doporučení? Pak by tě vzít měli, ne? Prostě tu přechodně bydlíš. Zkus zavolat na Bohunické nemocnice . Já taky dřív měla trvalé bydliště v jiném okrese a nikdy jsem s tím problém neměla.

Jo a taky jsem hlásila adresu svého přechodného bydliště takže kolikrát nebylo trvalé potřeba...to je až třeba při hospitalizaci, nebo tak ..určitě víc zabojuj, nevidím problém proč by tě neměli vzít. Zavolej jak praktické tak si najdi číslo do Bohunické nemocnice...tam jsem byla už na hodně odděleních a nikdy nic nevadilo.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zlaholka:
ale kde. jakmile tu nemám trvalé bydliště, nezájem. ale i když jsem to zatajila a tvrdila, že tu byldím, tak mi řekli, že buď neberou, nebo mě objednali na srpen! nebo nejdříve na červenec. kde to žijeme? mám problémy a už přes rok se nemůžu dostat k lékaři.
mé mínění o komkoli v bílém plášti klesá hloub a hloub po každém dalším nuceném kontaktu s lékařským prostředím.

v bohunicích mě vyhodili rovnou. ale děkuji za radu i tak.

A co zkusit endokrinologii někde lehce za Brnem? Tam by nemusel být takový nával. Ale předem říkám, moc se v tomhle nevyznám, tak možná bývají tato oddělení jen ve velkých nemocnicích.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999:
děkuji, můžu zkusit. moc se tu nevyznám, to je jediný problém

ještě zkouším soukromé, ale opět buď plno, nebo jsou na dovolené :-/ uaaaa.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené