arrow
profile_image
Simons1234
od 18. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
včera jsem dostala nabídku práce ve firmě optimal energy v oblasti energetického poradenství.Mám zkušenosti s finančním poradenstvím.Na jednání personalistů optimal energy jsem se dočetla velmi špatných referencí-prý vyberou peníze za školení a pak vám za tři měsíce sdělí, že stejně musíte pracovat na ŽL.Jedná se o klasické letadlo,se kterým jsem si zařekla,že už nechci mít nic společného,ale i přesto o této nabídce uvažuji. Samozřejmě personalisté se snaží o sto šest,mají z nás peníze.Jsem v oblasti jakýchkoliv letadel a poradenství již velmi opatrná,udělám s někým smlouvy,které po letech nebudou tak výhodné a lidé mě pomluví atd. No znáte to.

Co říkáte na energtické poradenství vy?Musím ale také uznat,že mě jakékoliv poradenství a nucení všeho možného od finančího poradenství až po energetiku obtěžuje. Personalista mi i včera sdělil,že se mu zdám velmi schopná a že bych mohla dělat za čas také personalitu. Nevím co si mám o tomto všem myslet.

Děkuji.

Myslím si, že to je to samé, co Bohemia Energy nebo České energetické centrum, tedy že budeš chodit po domácnostech a lákat lidi, aby přešli s odběrem energie k této firmě. A těm lidem to budeš říkat tak, že vlastně nepochopí o co jde a budou si myslet, že jsi od Čezu.

arrow
profile_image
Simons1234
od 18. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Toho se také dost bojím,přeci jenom budu chodit po známích a nebydlím tak ve velkém městě,takže bych nerada,kdyby byl nějaký průšvih,aby se to dotklo mých dětí a mé rodiny.Ani energ.regulační úřad o této firmě nikde nic nepíše,což je zvláštní.Hold další "povedené podnikání",nalákat co nejvíce lidí do letadla,oblbobat důchodce a jiné lidi,co tomu tak nerozumí a jenom inkasovat.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Od toho bych dala ruce pryč

arrow
profile_image
helusiky
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

přítel pro optimal delal, uz od nich odesel jelikož sefa nezajima todle, kdyz je problem s timhle tak to nikdo neresi...hlavne ze my nahore mame prachy.
Dělal tam pár let, a měl už slušnej team lidí pod sebou. Ale v dnešní době je již "přeenergetizováno" v podstate chodíš door to door...zaklepes a snazis se podepsat smlouvu,
tendle job byl prej super před dvěma lety, kdy to nikdo neznal a každému se líbila úspora. Dnes už většina lidí změnu má, nebo ji nechce, nebo naopak s tebou něco podepíšou a jejich energetika si je přetáhne zpět lepším nastavením takže tvá smlouva bude za nula peněz. Práce je na ZL...a ano personalistou budes hned V rámci hesla "postav si svůj team "

arrow
profile_image
ocuvite
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Rád bych připojil svůj názor na Optimal-energy. Možná nebude nestranný, jelikož v této společnosti pracuji cca 3 měsíce a 100% za ní a její vizi stojím. Společnost se snaží o energetické dobro, tzn. lidem poradit a ušetřit. To že jim poradí jakého vybrat dodavatele, tím to nekončí, je zde následný servis a další produkty na ušetření. Systém společnosti je založen na MLM. Letadlo je zneužití MLM. To u teto společnosti neplatí. Samozřejmě je to vždy o lidech, záleží na koho v dané společnosti natrefíš.

arrow
profile_image
j.komi67
od 4. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, jen k účastnici "helusiky", to co jste tady napsala je naprostý nesmysl. Optimal Energy je o schopnostech a vůli. O tom, že je přeenergetizováno a chodíš chodíš door to door...zaklepes a snazis se podepsat smlouvu to opravdu není. Pokud to Váš přítel takhle dělal, pravděpodobně vůbec nic nepochopil a na školeních ,kde mě získat nějaké počáteční dovednosti a následně se vzdělávat,měl určitě vatu v uších. S karienrním postupen je samozřejmě získávat další znalosti a informace, jelikož se také mění struktura klientů, a tím i potřeby informací, že poskytnout poradenství obci, velké firmě a nebo městu už vyžaduje vyšší level .Jak je možné, že každého klienta, kterého oslovím, a vysvětlím mu, co vlastně dělám, rázem získám a hlavně mu značně ušetřím. Takže žádné žbláboly, ale jasná čísla a osvětlení situace na trhu. Klient musí být pokojený a mít v kapse roční úsporu a řádně být převeden k společnosti s výhodnými cenami. A Váš přítel pokud měl pod sebou spoustu lidí, tak byl jen neschopnej tento tým vést. Je lepší se raději nevyjadřovat a nedělat zmatek pokud jste to uchopili za špatný konec. Mohl se ale samozřejmě rozhodnout a jít svou vlastní cestou. Někdy nenažranost a touha po penězích zatmí mozek natolik, že si neuvědomuje následnou práci se svým týmem a že to pravděpododně přinese i větší časovou zátěž a ne jen prachy.Je to velmi dobrý byznys a nikdo včetně klienta na tom netratí. A hlavně žbláboly o letadlech nejsou na místě pokud má člověk od boha slušnou dávku IQ. Tato práce se dá v první fázi dělat při zaměstnání a postupem času a karierního postupu a hlavně financí hravě dovolí věnovat se tomu na plný úvazek.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a mě se nejvíc líbí, jak se tu vždycky někdo nový zaregistruje a má nutnost obhajovat neohajitelné

Ale texty ze školení má neučené nazpaměť

arrow
profile_image
George_W
od 15. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pracuji ve firmě na administrativní centrále a rád bych dodal pár fakt:
v OE je zakázaný podomní prodej ve smlouvě o obchodním zastoupení již 3-4 roky
jedná se o poradenství, které je namátkově kontrolováno, zákazník dostane několikastránkovou analýzu pro každý případ
reference jsou na webu, v knize referencí, ... OE poskytlo poradenství například více jak 350 obcím, má ve správě skoro 100.000 odběrných míst z řad firem, domácností, státní správy
poradci jsou každý měsíc školeni, je zde i akademie vzdělávání na 2-3 měsíce, 1 školení stojí řády stokorun, kryje náklady (materiály, občerstvení, jídlo, ...), netvoří zisk
strategie není jen změna dodavatele, ale kompletní projekt úspor včetně úspory na vodě, energiích, vytápění
OE využívá systém MLM, ale poradci jsou placeni za práci s klientem, letadlo by to bylo, kdyby neexistoval reálný produkt a lidé byli odměňováni za to, že se někdo registruje a zaplatí třeba deset tisíc a ostatní se o to rozdělí, atp., MLM je podobný obvyklejšímu uspořádání ve firmách, jen zde je přesně nastaveno kdo má jakou odměnu, když jeho tým udělá práci
firma má vysoké morální a etické standardy, vizí je ENERGETICKÉ DOBRO
pozor na záměnu jména s dodavatelem energií: Optimum Energy s.r.o.

arrow
profile_image
michal23
od 30. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já nevím jsem u nich od roku 2012 a zatím teda bez problému, ale neříkám že to někdo nemohl mít jinak

Nějaké aktuální info jinak k nim zde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené