arrow
profile_image
yuyax
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
jakou máte zkušenost s krémy Eucerin - Intenzivní hydratační denní krém DermoPURIFYER SPF 30 a se Zmatňujícím denním krémem DermoPURIFYER? Jak to působí na mastné pleti?
Četla jsem starší diskuze, ale všude se mluví o nějakém gel-krému, který se už nevyrábí a místo něj jsou nejspíš tyto dva..

Ahoj, tak já mám přímo ten krém od Eucerin. Neřekla bych, že pozoruji nějaké zázračné účinky, ale pleť hodně zmatňuje, rychle se vstřebává. Akorát tedy vůně je opravdu fuj Nic moc příjemného na čuchání to není, ale pro toho, kdo má sklony k pupínkům, je dobrý. Zbytečně nezatěžuje a nezanechává mastný film na obličeji

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, doporučovala jsem známé se smíšenou pletí Eucerin DermoPURIFYER SPF 30 na zimu. Prý je spokojená. Je to dobrý hydratační krém (nic víc, nic míň), který se pomaleji vstřebává a má kvalitní UV ochranu jako antiage. Neobsahuje parfemaci. Na mastnější pleti se trochu leskne, ale je fajn jako podklad pod makeup.

arrow
profile_image
yuyax
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já právě hledám něco, po čem bych nebyla hned mastná každý krém vždy vydrží chvilku a pak se to rozjede..
došla jsem si včera do lékárny pro vzoreček a docela mě to zaujalo.. krém voní jako framykoinová mastička, což mi nevadí chvíli jsem měla obličej lepivý, ale pak se vstřebal a teď mám pleť takovou naducanou a hydratovanou, ale mastná není, což je super tak uvidím, jak to bude vypadat v průběhu dne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené