Ahoj holky, rekonstruujeme domek a akorát jsme se dostali do fáze vybírání oken. Sháním nějakou spolehlivou firmu, výrobce dřevěných oken - kamarád mi jednu doporučil, ale tam jsem si nevybrala z barevné nabídky. Tak pište typy, zkušenosti, koho doporučujete a nebo s kým jste naopak spokojení nebyli. Díky moc, výrobců je spousta, tak si snad alespoň takhle zúžím okruh. Zatím jsem skončila u Vekry - u nich si nechali dělat rodiče, ale potřebovala bych si porovnat ještě s dalšíma firmama, s kterýma máte znějaké zkušenosti.

arrow
profile_image
elliss
od 22. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nám dělala okna firma Vadeo Valachia,mají pobočku i v Praze..

arrow
profile_image
Klarinkaa
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám zkušenosti s firmou Ista v Úvalech, snad tam ještě jsou...

arrow
Neprodává v Bazaru

Máme v domě už šestý rok dřevěná okna od firmy HOGGA, jsou ze Šluknova, ale jezdí po celé republice a jsme spokojení, jediný problém jsme měli s jedním kováním a to bez problémů a ochotně vyřešili.

Před firmou Hogga varuju!! Spolupráce s touto firmou byla jak zlý sen. Začalo to tím, že jsem si na montáž vzal dovolenou, vyhlížel jsem je od rána a dopadlo to tak, že přijeli odpoledne (parta potetovanejch týpků s hladinkou v krvi) s oknama bez skel. Tím začal 30-ti denní maraton zpoždění a samozřejmě spousta dohadů a nervů. Bylo toho opravdu hodně, podrobnostmi nebudu obtěžovat . . .

arrow
profile_image
CherryAnn
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka má tyto dřevěná okna a na montáž, ceny a kvalitu si nestěžovala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené