arrow
profile_image
Ema123
od 19. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na tafi:
No já o tom sním snad od mojich 16 jen pořád nevím zda do toho jit kvůli tomu že pak musíš být snad měsíc v klidu a žádný sport ale zas ta představa že konečně můžu mít prsa

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ema123: Však uvidíš co ti řekne MUDr. Justan.Na Surgalu je konzultace zdarma Je to tam super.Ale prostředí není tak důležité. Nejdůležitější je práce doktora.
Já jsem zašla i k Menšíkovi a nakonec vyhrál MUDr. Justan.On je fakt machr.
Ale jak jsem již psala MUDr Trupar je asi taky dobrý doktor. J.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tafi: Jak že to neříká? A jak máš zjistit jak budou prsa asi zhruba vypadat?Co když budou malá nebo moc velká? To je divný.To ti tam dá co sám rozhodne na operačním sále a co se mu bude zdát akorát.?A co pak když se to nebude zdát tobě?
Mě to teda řekl.No je fakt že řekl tři různé velikosti.J.

arrow
profile_image
Ema123
od 19. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na zorzina:
taky se mi zdá divný že řekne že to neříká na to bych mu odpověděla tak já jdu jinam a můžete si to nechat prosebe

arrow
profile_image
tafi
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zorzina: No,on mě řekl,že neříká ml,ale centimetry.Ve zprávě mám:plánované implantáty šíře 12cm....je to škoda,že jsem to z něj nedostala,jinak bych k němu šla.Říkala jsem mu,že co mám pročteno,líbilo by se mě na mou váhu a výšku 350 ml a on...ach ty diskuze...na každém vypadá 350 ml jinak,proto neříkám ml ale cm.Potřetí už mě bylo hloupé se ho zeptat,tak jsem šla raději jinam.

arrow
profile_image
brendn
od 14. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já jsem u dr. Trupara na konzultaci byla minulý týden, trvala něco přes hodinu a řekl mi snad úplně všechno. Implantáty kolik by mi dal jak v cm, tak i v ml, řekl že by mi dal anatomy, ale kdybych chtěla kulaté, tak by nebyl problém. Za mě ho můžu zatím doporučit, je milý, poradí a opravdu neslibuje co by nebylo možné udělat.

Ahoj, já byla u MUDr. Trupara na konzultaci ohledně augmentace v lednu a můžu jej jedině doporučit. Je opravdu velice sympatický, pohodový a vtipný, konzultaci jako jeden z mála plastických chirurgů neodflákne a ohledně prsou jsem tam byla hodinu a 15 minut! Také jsem měla vše načteno a udivovala jsem jej znalostmi , takže jsem hlavně ocenila "praktickou část" - prsa celá změřil, navrhl šířku prsu po augmentaci a doporučil implantát, řekl mi cm i gramy. Chci anatom, a on je na ně machr, proto jsem šla k němu. Byla jsem rozhodnutá si připlatit a jít aspoň do Mentorů, ale on doporučuje a dává Nagory. Proč ne, ještě ušetřím A kvalitativně je to asi vše stejné, měla jsem možnost na vlastní "ruce" zjistit, že nagory jsou nejměkčí. Ještě jsem byla u docenta Dražana vedle na plastice, ale už jen to prostředí... Hrůza, a cpal mi nejdražší Natrelle, i když jinak je to velmi příjemný pán. Ale asistoval mu mladý medik a za plantou na něj čekal sanitář, a já tam nahá... Rychle jsem odešla a na operaci jdu k MUDr. Truparovi v dubnu. Je to ještě některá se stejným osudem a lékařem?

arrow
profile_image
efkap mojeid
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, byla jsem u pana MUDr.Trupara v lednu, ale na reoperaci - kapsuly.Můj operater, co mi prováděl augmentaci, již neoperuje na moravě a také ho můžu jen a jen doporučit. Dlouho jsem vybírala doktora, přece jen reoperace jsou složitější a komplikovanější, než první augmentace. A vybrala jsem si moc dobře Tím, že mi odstranil celou kapsulu, tak je menší riziko recidivy kapsuly. Většina doktorů si práci ulehčí a pouze kapsuli uvolní a nechá ji tam a riziko, že se znovu vytvoří je pak větší. Pan doktor je profík, práce ho baví a je moc příjemný a vtipný. Kdyby byl potřeba nějaký zákrok(doufám, že už ne), tak jdu jen k němu, má moji důvěru, i když nemaže med kolem pusy, upozorní na různé komplikace, které neovlivní, tak mu věřím, že proto udělá maximum. Mám anatomické nagory, při reoperaci jsem dostala nový implantát zdarma( ten původní vyreklamaovali i když nebyl poškozený, ale kvůli mikroinfekci, která také může ovlivnit vznik kapsuly).Jsou měkoučké a cenově dostupné, při reklamaci žádný problém Prso je hezké i po reoperaci, bolest menší a hojení také bez problémů.

Reaguji na efkap: Ahoj, to jsem ráda, že ti to dobře napadlo! A že Nagor dá v případě kapsulace implantát zdarma je taky dobré vědět... Co se týče záruky, jsou co jsem studovala smlouvy a podmínky ještě vstřícnější než Mentor. A že jsou měkkoučké ... už se těším! MUDr. Trupar je záruka spokojenosti

arrow
Neprodává v Bazaru

Chystám se objednat k doktoru Truparovi na konzultaci. Jsem zvědavá jak to vše dopadne. Hlavně už chci nějaká prsa. Ale mám i strach. Snad je to normální

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak dnes objednáno a úžasný pocit mám

Reaguji na Lacinka: Ahoj, to je super, a kdy jdeš na konzultaci? Pak dej vědět, co ti bylo navrženo a co ses dozvěděla Jaké máš míry? Jinak já se taky bojím, ale to je normální. Po pročtení některých diskuzí zde jsem byla dost vystrašená, takže už jsem si je zakázala číst a věřím, že bude vše ok a těším se! Jak říkal MUDr. Trupar, vše je v hlavě, a má pravdu... Když budeme pořád myslet na to, co se může stát, tak si to přivoláme. Takže těšme se, je na co!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Petronnella_27 :na konzultaci jdu 12.3. .Jsem zvědavá jaké budu mít na mou výšku 162cm a 48kg nechci nic obrovského .chci jen konečně nějaká prsa . Po dvou dětech jsem myslela ze mi něco zůstane a mám menší než když jsem poprvé otěhotněla .a ty máš konzultaci už za sebou a čeká tě operace už?

Reaguji na Lacinka: Ahoj, jednu dlouhou konzultaci už mám za sebou a myslela jsem, že jsem o velikosti rozhodnutá, ale jdu ještě na jednu kratší, jestli přece jen ne trošku víc, jsem zvědavá, co vymyslíme nebo jestli odejdu s tím, že první navržené stejně platí... Termín operace už mám, kvůli dětem můžu až v dubnu. Jsme na tom podobně s prsy před a po dětech, ale to tak má většina mamin. Ještě, že s tím jde něco dělat

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petronella_27: já budu řešit operaci asi až po létě. Stejně musíš chodit v té speciální podprsence.... Má sestra byla na operaci v březnu minulý rok a normální prádlo mohla mít až v srpnu..... Jednu sezonu ještě s neprsama zvládnu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené