Ahoj,
mám menší finanční problémy a potřebovala bych půjčit tak 50 tisíc. Vím, že to budu schopná splácet, je to prostě jednorázový výdaj, jinak příjmy a všechno mám. Mám účet GE a protože na to spěchám, tak mě zaujala jejich express půjčka ) ( https://www.gemoney.cz/lide/pujcky/expres-pujcka ) jenže na internetu jsem četla nějaké negativní reakce. Ale to skoro na všechny půjčky.. V každém případě jsem se chtěla zeptat, jestli s tím máte zkušenosti a jestli je to opravdu tak dobré, nebo jsou to jen plané plky, ja jsem se také dočetla. Nebo nemáte některá třeba zkušenost s finančním poradenstvím, klidně bych si nechala poradit asi i jinak..

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zeptej se přímo ve své bance ideálně u svého bankéře. Je možné, že máš nějakou výhodnou nabídku, protože jsi třeba dlouhodobý klient. Mně teď nabízeli v CSOB půjčku s úžasným úrokem, protože jsem jejich dlouholetý klient.

Jinak pokud by to nebylo zas takový terno, doporučuju třeba Airbank. Mají málo půjček, takže teď mají super sazby, aby právě nalákali nové klienty. Ale chce to pozeptat se a prozkoumat trh. Doporučila bych i dobrého finančního poradce, pokud někoho spolehlivého znáš a opravdu by dokázal dobře poradit, obvykle mívají super přehled, co na trhu právě je.

Reaguji na Phaeton: Známého finančního poradce nemám a neznámých se trochu bojím, jeden mě ošidil (svým lajdáctvím) o velkou částku peněz.
Každopádně Air bank vypadá rozhodně dobře, díky.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Evzaru: neznámých se trochu bojím

To chápu, já bych taky k neznámému nešla Různých OVB "poradců" jsou všude mraky, bohužel

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené