Ahojky a pěkný den

18.3. mě čeká extrakce zubů. Je možné, aby mi zubař v jeden den vytrhl 3 zuby? Podotýkám, že všechny 3 zuby jsou mrtvé. Kamarádka mi neustále píše, že to je riziko, že by tohle nikdy nepodstoupila, takže mi tím způsobuje další nervy, které už i tak mám.

Děkuji za vaše názory a zkušenosti

Mně trhali v jeden den dva zuby a o pár týdnů později další dva a vše bylo bez problémů. Nemáš se čeho bát.

Já se ani tak nebojím, toho trhání, budu to mít umrtvené Spíš jsem se ptala na to, jestli je možné trhat 3 zuby v jeden den

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě trhali kvůli rovnátkům v jeden den dva zuby,zdravé. Nebylo to nic příjemného,ale nic se mi nestalo, přežila jsem to.

Reaguji na mroskvicka:

Jeden je 6-ka vlevo nahoře a ty dva zbylé jsou 3 a 4 vpravo dole.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Trhali mi všechny osmičky v jeden den a bylo to ok. Byla jsem teda u specialisty (netrhal mi to můj zubař), dostala jsem pak atb a měla jsem je všechny v normální poloze, takže to nebylo žádný sekání, ale v té ordinaci to tak dělají pořád.

Reaguji na yvonne_s:

Děkuji za příspěvek. Já si tedy osobně myslím, že byť jsou ty zuby mrtvé, je lepší to vzít vše naráz, k čem to prodlužovat? A taky z důvodu narkózy, když to budu mít umrtvené a měla bych ji podstupovat 3 krát, v rozpětí jednoho týdne, nemyslím si, že by to bylo pro tělo dobré.

Reaguji na mroskvicka:

Budu mít lokální anestezii

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak ta anestezie se stejně píchá ke každýmu zubu separé, ne? Ale v rozpětí jednoho týdne mi to taky nepřijde nijak extra - pro mě by to byly teda větší nervy, než takhle naráz, kdy si člověk oddychne, že to má z krku a může se v klidu rehabilitovat. Jako taky jsem četla, že se to nemá dělat v jeden den, ale můj zubař nad tím mávl rukou a i ten specialista (s hooodně dobrým hodnocením) říkal, že to berou běžně naráz. Asi záleží třeba i na zdravotním stavu pacienta atd., no má zkušenost je dobrá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě trhali v celkový narkóze 3 osmičky (1 normálně a 2 pokožené), a všechno by to bylo v pohodě.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

lokálku Ti stejně dají ke každému zubu zvlášť, takže není rozdíl jestli všechny najednou nebo postupně, anestezie dostaneš stejně v obou případech (když jsou zuby na opačných stranách...).

Já bych se nebála si nechat vytrhnout 3 zuby najednou ve stejné půlce čelisti, ale nechat si trhat na obou stranách jo. Je to pak nepříjemné, musíš hlídat rány na obou stranách a nedej bože, když se Ti hojení zkomplikuje - nemůžeš poak jíst skoro vůbec.....

Všem děkuji za názory

Nejlíp bude, když se poradím přímo se zubařem, v tu středu, jak tam půjdu

arrow
profile_image
Elinor92
od 23. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně "vysekávali" 4 osmičky naráz v celkové anestezii a vše bylo v pořádku I když jsem celý týden poté byla hodně oteklá, zpočátku to bylo vcelku bolestivé a pár dní jsem brala léky (jedny proti bolesti - z nich jsem byla pořád utlumená, takže jsem první tři dny prospala, ty druhé už nevím na co byly). Takže bych být tebou šla do toho - aspoň to budeš mít z krku

arrow
profile_image
kubelkovakamila
od 12. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Myslím si, že v jeden den je možné trhat max 2 zuby.

Nakonec to dopadlo úplně jinak, než jsem očekávala. První termín jsem měla mít 12.3. v 14.30. Když jsem tam přišla, posadila mě sestřička do čekárny s tím, abych počkala, neboť tam měl pan doktor pacientku. Čekala jsem cca hodinu. Po hodině si mě pozval dovnitř a tam mi oznámil, že vzhledem k tomu, že měl náročné a komplikované trhání zubů u předchozí pacientky a už je vyčerpaný, aby mi to trhal, mě objednal na jiný den. A to na 18.3. Tak jsem tam šla na druhý pokus 18.3. a řek mi, že mi to tam trhat nebude a vypíše mi žádanku na chirurgii. Zůstala jsem na něj hleďet a nezmohla jsem se ani na slovo. Vůbec nechápu, proč mi to neřekl hned na začátku, mohla jsem to mít už dávno za sebou, takhle budu čekat zase další měsíc, protože na chirurgii, kde jsem se byla objednat mají nejbližší termín až 28.4. Podotýkám, že předtím, než mi můj pan zubař řek,co vše mi bude dělat, mi RTG dělal, tudíž viděl, jak ty zuby vypadají a mohl zjistit už na začátku, že si na to netroufne a bude muset být proveden chirurgický zákrok. Takže si teď měsíc počkám, a půjdu na chirurgický zákrok, který jsem mohla mít už dávno za sebou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené