Delfi
Celý červenec budu doma, takže to myslím bude stačit. Doma (manža) se to nesetkalo s přílišným ohlasem, protože : "nemám to zapotřebí, jsem hezká až až... co když mi přefiknou nějaký nerv a budu pak ohyzdná baba... kolik to bude stát..." ale byly to moje peníze a moje rozhodnutí, vcelku to nakonec prošlo bez většího aktivního odporu Hodnotit to zatím nemůže, ale asi se mu ulevilo, že nedošlo k nějakým zjevným škodám Jo, přikládám vychlazené gelové sáčky zabalené v kapesnících, moc mě to nebaví, nicméně se snažím všechna doporučení dodržovat, nechci ohrozit výsledek. Jen ten polosed nějak nezvládám...

hašlerka
moc ti gratuluju, pozezení bylo super, dorazila i Libuše, jiank byla Viola, Delfi, Bona, Hani a já. Tak jen doufám až bude další ,, pokec,, že dorazíš a budeš se chlubit a mi co jsme v očekávání budeme závidět .
Přeju brzké hojení

arrow
profile_image
Delfi
od 24. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hašlerka,
no vidíš, manžel Ti říká jak jseš hezká. To můj si toho ani nevšimnul. Taky jsem se bála komplikací, že poškodí nějaký nerv, ale to je riziko, se kterým tam jdeš. Uvidíš za pár týdnů, jaká budeš kočka. To Ti pak sebevědomí stoupne a manžel začne žárlit, jakou má vedle sebe mladou krasavici.
Ledování mi taky nebavilo, ale bylo to nutné a u Tebe jakbysmet hlavně v těchto letních dnech (nemyslím teď, když se najednou ochladilo). No a v polosedě, to se za čas naučíš. Já jsem tak spala několik týdnů. Zabavila jsem jednu přikrývku a 2 velké polštáře a docela to šlo. Bereš něco na otoky? Já brala Wobenzym dost dlouho na otoky.

Delfi
aha tak proto mám pořád hlad , piju jemně perlivou, a neslyšela jsi prč je pořád chuť na sladké? to mám taky

Libuše
taky mi pošly fotky Ď

Libi
Děkuji, každé přání mě moc potěší! Čekatelky, už jste v menšině, že jo? Nebo je to půl na půl? Hani, Hašlerka,Viola, Delfi - Libuška, Bona, Libi, Mrazja (ale ta se brzy přesune k nám). To je ale smršť!

Delfi
Když oni chlapi chtějí mít hezké ženy, ale zas ne tak moc, aby se za nimi nikdo neotáčel... Ten tvůj - pamatuji si, co jsi psala, když jsi na to šla, to se prostě někdy stane, že se lidi sobě vzdálí... Ber to jako otevření svých možností, třeba potkáš někoho, kdo tě nenechá samotnou, když budeš potřebovat podporu. Na otoky neberu nic, říkám si, že to musím zvládnout z vlastních zdrojů

arrow
profile_image
Delfi
od 24. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hašlerka,
díky za podporu. Někdy to potřebuji jako sůl.
Na ty otoky bych něco brala a nebo bych se zeptala svého operatéra.

arrow
profile_image
Viola
od 12. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Delfi
Hašlerko
já jsem na otoky nic nebrala a v pohodě. Ani jsem nespala v polosedě, jenom na zádech s vyšším polštářem (asi tak měsíc).

Delfi
Umím si představit, jaké to je, když člověku bídně, také už mám něco za sebou...ale musíme se vždycky oklepat a vytěžit z toho pro sebe, co se dá. Takže, "na tragickej život já jsem pes", jak hezky říkala Růžičková ve Vlaku štěstí a naděje. Můj operatér, řekla bych, na nějaké alternativní podpory hojení moc není, s otoky mám prostě počítat 14 dní, chladit a čekat. Tak uvidíme.

arrow
profile_image
Delfi
od 24. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hašlerka,
máš pravdu, hojení chce čas. Jsem zvědavá na rekace tvého okolí a v zaměstnání. Už máš nějakou historku?

Delfi
Reakce nemám, v tom fáči se moc nepozná, jen tu základní spokojenost manži, že jsem to pořád já Z práce mám obavy, ale lidi se budou střídat na dovčách, tak nehrozí nějaká "hromadná reakce" všech na moji proměnu. Budu se asi různě hastrošit, aby mi to tak neslušelo

Hašlerko zase závidím,že to máš za sebou.Setkání bylo bezva a doufám,že až bude příště,tak se budu moci zúčastnit a ty taky.Tak si odpočívej a piš.

Libuše
Libuško, když mě to odpočívání tak nebaví!!! Můžu se ukousat, alespoň polívku jsem uvařila. Víš, ona až ti přijde ta pravá motivace, tak do toho také půjdeš, na mě to prostě sedlo a věděla jsem, že když se neodhodlám teď, tak už třeba nikdy. A nelituji, myslím, že je to na moc dobré cestě!

Ahoj holky
dnes je pěkně, žádné velké horko, tak se ani nepeču v tom návleku. Měla jsem dovoleno ho sundat, bude-li příliš velké parno, ale takhle se to dá. Samozřejmě jsem ale neodolala a ráno to rozbalila a asi dvě hodiny byla jen na volno... Tedy, musím říct, že kromě opadávajícího otoku jsem holka jako lusk! I to šití před ušima je takové čisťounké, žádná krev ani modřina, skoro to neví vidět, to je k nevíře. Trochu to táhne, štípe a svědí, ale na pohled krásné, čisté a klidné... Tak pěkný den vám všem! H.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené