Všechny, které jste již po faceliftu ( nikoliv po miniliftu), napište prosím u koho jste byly a
zda jste s výsledkem spokojené. Bohužel se mne nepodařilo, kromě několika
vyjímek, těchto duležitých informaci zde dohledat.
Děkuji

arrow
profile_image
ewkas
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Beruschka
Byla jsem 11. listopadu na dolním liftu + smas,u dr. Hrbatého ve Zlíně.Jsem zatím pátý den po operaci,na výsledek operace si ještě musím chvilku počkat,ale zatím jsem s přístupen p.dr. spokojená........později podám informace,až bude konečný výsledek.

ewkas... děkuji za tvou informaci a moooc gratuluji ....doufam, že se k tobě přidají i další ...bohužel je to tu moc nepřehledné... bylo by fajn tu vytvořit přehledný ,,seznam ,, Vámi již vyzkoušených pl. chirurgu....určitě to moc pomuže při výběru kliniky a pl. chirurga všem ostatnim, které se na facelift teprve chystají.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já byla na faceliftu v ČB u pana primáře Vladimíra Maříka. Jsem teprve den po operaci, tedy pár hodin doma, nemám žádné bolesti, dokonce mohu i jíst, sice moc opatrně, ale jde to. Nemám modřiny, zatím nejsem ani oteklá, uvidím, jak to bude vypadat dál.
Byla jsem naprosto spokojená jak s personálem, tak s lékaři a hlavně částkou, která je jinde asi mnohem vyšší.

arrow
profile_image
Vajanick
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás nemá zkušenost z plastické chirurgie FN Plzeň - MUDr. Průchová. Jedná se mi o facelift, který bych chtěla podstoupit, ale zatím se bojím.

arrow
profile_image
peta jandova
od 20. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všechny, přidávám svoji trošku do mlýna, byla jsem na faceliftu u MUDr.Tomáše Doležala v Praze a i když zatím ještě stále mám na hlavě kuklu, otoky jsou minimální , modřiny žádné - nebo nejsou vidět - a všechno bylo perfektní. Operace probíhá v analgosedaci , což je prý lepší, protože tvář se nepovolí jako v narkóze. No, nebudu říkat hop, ještě jsem se pořádně neviděla, ale zatím to vypadá dobře.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené