arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji tííímea: než ji odstřihneš ze svého života ,...a nebude to jednoduché , ....určitě ji máš svým způsobem ráda

Přesně tak to myslím, není to jen tak někoho odstřihnout..

No chvíli jsem myslela že to bude lepší, ale nevím. Během týdne až se uvidíme si s ní zkusím promluvit. Ale začínám nabývat dojmu, že takový lidi mají spíš problém samy se sebou a jen tak se nezmění..

Už bych vůbec neměla náladu se s takovým člověkem bavit. Vůbec bych se jí neozývala, a když tak si počkala, až napíše ona. A pak bych řekla, že teda sorry, píďo, byla jsi sladká, ale už si nerozumíme a já už se s tebou dál bavit nechci.
Řeším teď něco podobného, znám jednu holku už asi 4 roky, občas jsme se sešly, pokecaly, psaly si na icq, řešily nějaké problémy, fajn, ale ted jsme se začaly stýkat častěji a tím pádem jsem měla možnost ji poznat zřejmě v její skutečné poloze a najednou mi takový člověk absolutně nesedí, nemám ráda mentorování a upjatost, poslední dobou jsem byla akorát z naší konverzace pěkně vytočená. Přestala jsem se jí ozývat, pokud se ozvala ona, zdvořile jsem odpověděla, ale bez jakéhokoliv zájmu o ní. Myslím, že je game over a už se ozývat nebude. Pokud ano, zkrátka jí to napíšu, jak to je.

arrow
profile_image
espero
od 4. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na prskafka: Taky jsem měla podobnou kamarádku. Byli jsme si blízké, řešili společně svoje problémy. Věděla, že máme s přítelem nějaké problémy. Mě utěšovala jak to bude dobrý a najednou zjistím, že se s ním za mými zády domlouvá na kafe. Když jsem to zjistila a uhodila na ně co to má znamenat, tak mi bylo řešeno, že jsem paranoidní a o nic nejde, že jsou jen kamarádi. A od té doby se ona se mnou přestala bavit a začala chodit "nenápadně" úplně všude kde byl i můj přítel a jako hrozně dobrá kamarádka s ním řešila jeho problémy. A po půl roce se jí to povedlo a uhnala ho. Takže máš pravdu není nad dobré kamarádky.

ifka.d pokud máš sama pocit, že své kamarádce nemůžeš věřit z mého pohledu to přátelství dál nemá smysl udržovat. Můžeš si s ní o tom, zkusit promluvit, ale jestli to někam povede těžko říct.

Cituji ifka.d: Ale začínám nabývat dojmu, že takový lidi mají spíš problém samy se sebou a jen tak se nezmění..

myslím si , že za tím bude hlubší problém , třeba z dětství , z rodiny , nebo je
psychicky labilní a třeba potřebuje tvou pomoc a tak trošku popostrčit někam do JISTOTY ...

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ifka.d: Má zkušenost je ze SŠ: ve zkratce, slečna měla malé sebevědomí a vymýšlela si - má staršího kluka, už ho nechce, jel za ní - zabil se, měla leukemii, její praví rodiče jsou z Francie, umřeli při nehodě, ona má dědit jejich firmy, každý víkend lítala do Francie, kde spravovala firmu, byla těhotná, její adoptivní rodiče se rozváděli, umřel dědeček... To vše za asi rok a půl a vypsala jsem vše, co nebyla pravda - rodiče se rozvedli asi o 4 roky později, dědeček umřel asi o 2 roky později... Musela jsem s ní vyjít, chodily jsme spolu do třídy, bydlely na intru. Jakmile jsme se rozutekly, tak jsem s ní přestala komunikovat - teď jsme na takovým levelu, že si jednou za čas napíšeme zprávu, jak se máš a konec... Nestýská se mi, když jsem potřebovala, tak mi poradila, ale kamarádka pravá to nebyla. Na druhou stranu jsme přes to všechno spolu prožily fajn 4 roky, nasmály jsme se... Ale už nikdy víc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené