arrow
profile_image
Domi
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nějak mně tento pořad nezaujal,ale koukala jsem na něho Nechápu jak se nějaká žena může takto přes média seznamovat.....No a ti farmáři,kteří v tomto pořádu jsou-jeden lepší než druhý.Zajímalo by mně jestli alespoň jeden z nich je stále s tou ženou,kterou si v tomto pořadu vybral,myslím si že stejně všichni zůstali na ocet...Jinak mám na ně stejný názor jako Bajina8888.

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nedávno túto reláciu vysielali na slov. vysielači,oni schválne vyberú roznych exotov a extrémy,aby si zaistili sledovanosť,bol tam aj jeden panic, dokonca za s ňou oženil,do mesiaca sa rozviedli, bol to sladkokyslý humor,niečo podobné bude aj toto na Prime,budeme pozerať,ako sa niektorí hovadia pred kamerou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem si toho všimla ,ten dlouhovlasej ,to je tragéd a ještě namyšlenej ,nevím co by chtěl . Na mě působil i dost chladně. Nedivím se že ta jedna brunetka odešla. O tu měl i největší zájem. Asi hned poznala že to není její šálek kávy. Jinak nejlepší byl ten co tancoval . ten mě přišel i že je sympaťák. I když bylo znát že je z vesnice ,ale jinak byl v pohodě. Ostatní mě moc nezaujali zatím nijak. A ten kozí dědek ten s ezdál taky že je hodný . Hrůza byla ta ženská s těmi kudrnatými vlasy a stím malým pejskem . Jak to chtěla prodat a pak to chtěla ať ten majetek přepíše i na ní. nevím co si myslela. Šla jen po majetku.

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem se dívala a docela se bavila. No dlouhovlasej Petr je vážně na pěst, arogantní a namyšlenej že mu neni rovno... A jak mu řikala slečna,že si zjistila že má exekuci na barák a on, že je mu to jedno, že to neřeší, tak to sem nestíhala teda a ona chuděra jen koukala a nevěděla co na to říct...
Mě se líbí Patrik, takovej chlap prostě, co se umí postarat, vlastní baráček si postavil, a vzhledově muj typ Tak jsem zvědavá jestli mu to vyjde.
Ten Petr je takovej divnej, jak mluví, nevim no... takovej ňoumík Asi bude hodnej, to rozhodně. Ale jak tam říkal, že nikdy neměl vztah, tak to asi nebude jednoduchý...
A s tim Vlastíkem to bych asi chcípla bydlet v chaloupce 4x4 metry v horách, kde nic tu nic... to je docela extrém.

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No holky. Mě to zatím docela zklamalo. Těšila jsem se a zatím mě pořad nějako neoslovil ale budu koukat dál
Jinak určitě můj favorit Petr, jak tu někdo psal, je to takový dobrák od kosti a musí být fakt hodnej a některé ty jeho hlášky, fakt se musím smát předtim mě docela oslovil i Patrik, ale teď nic moc, snad si u mě reputaci zase vylepší Břéťa a Vlastík jsou v pohodě, no a Petr teda žádný zázrak... Ale na druhou stranu, ono je to sestříhané právě tak, jak jim se hodí, abychom se my u té televize bavili.

arrow
profile_image
Moscone
od 31. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co jste říkaly na včerejší díl?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Moscone: Co jste říkaly na včerejší díl?

Zajímavé... Petr byl nejlepší, jak říkal, že by radši tu vyšší, protože už ho bolí záda a to "jak si lehnou, tak si sednou", to nemělo chybu Z těch ženských se mi nejvíc líbí ta jak přijela s tím obrovským psem, vypadá na pohodářku. Jsem zvědavá na další díl, jak byla v ukázkách ta líbačka v kozí boudě... to budou ještě věci

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda já čučim, co se to tam děje u toho Vlastíka!! Jak po něm Lenka vyjela co? No nechápu, zrovna s nim si ten život nedokážu představit... takhle na samotě v horách, bez sprchy, záchodu.
Jinak zatim se tam nic moc extra neděje, jenom u toho dlouhovlasýho Petra je to celkem zajímavý, jak měl předtim něco s tou Johanou, která mi teda absolutně nesedne, Adriana je mnohem víc v pohodě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Boubinda: No já nevím ale jak by jsi reagovala ty kdyby jsi něco předtím měla s chlapem do kterýho by ses zabouchla a on se potom k tobě neměl ?Prostě jakoby se nic nestalo ,to přece nelze jen tak přejít jakoby nic. Dle mě ten chlap neví co chce ,mě teda fakt nesedne .Příjde mi jako velkej zoufalec který se bojí vztahu.

arrow
Neprodává v Bazaru

tak já to uplne miluju sledovala jsem i hleda se máma a tata..a tenhle typ reality show mám strašně ráda....Jinak Obdivuju Vlastíka..ten je mi šíleně sympatický...Potom Petr(ten krátkovlasy) a patrik..Jinak ten dlouhovlasy je sice bl...b ale aspon se tam u něj něco deje.. a Břeťa je nudný a moc me nezajima..

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Boubinda:

Taky jsem jen zírala! Nechápu, proč teda do té soutěže ona šla a proč to vůbec Prima nezrušila!

Cituji Boubinda: s tou Johanou, která mi teda absolutně nesedne, Adriana je mnohem víc v pohodě.

A ty se divíš? Ty bys byla v pohodě, kdybys byla zamilovaná do chlapa a pak se dívala, jak on tam obletuje jiný? To je pak jednoduchý hrát si vedle vypsychovaná ženský na pohodářku, ale bůh ví, jaká je ve skutečnosti

Cituji Colorka: Dle mě ten chlap neví co chce ,mě teda fakt nesedne .Příjde mi jako velkej zoufalec který se bojí vztahu.

No mně přijde jako naprostej frajer, alfa samec arogant! Přesně jak psaly holky na začátku - kdyby radši stál a mlčel, tak by byl nejlepší!

Jinak mně teda ten pořad přijde dost takovej nepřehlednej, furt se skáče od jedněch k druhejm, pak jen člověk zírá, co se to tam děje a nevidí vůbec ty souvislosti. Kdyby tam dali na sledovačku dva páry, bylo by to mnohem výživnější!

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Colorka: Reaguji na Kollyasek: Tu Johanu samozřejmě chápu, že je z toho v čudu, pokud se do něj zamilovala. To by se mi taky nelíbilo, kdyby se mnou něco měl, a pak si mě nevšímal. Já jenom, že je mi ta holka od začátku nesympatická, už jak si ty holky vybíral, tak jak byli na tý lodi, chovala se tam jak pipka, a to spolu ještě nic neměli....
No ale že teď čeká dítě s tou Adrianou (esli je to pravda) tak to je teda vrchol!! Je to šmejd - co dodat!
No sem zvědavá co tam bude dneska...

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to je katastrofa! Na to se nedá koukat! Za prvé se mi nelíbí, jak si tam ty ženský ti chlapi vybírají, jak nějací hokynáři, jedou ještě na poradu k tatínkovi a baví se tam o nich před nimi, a za druhé jsem myslela, že ty ženský taky budou nějak makat a ony jsou tam zatím spíš jak na dovolený! Pěkně holikny a kydat hnůj, aby věděly, děvenky, co je čeká...

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kollyasek: Pěkně holikny a kydat hnůj, aby věděly, děvenky, co je čeká...

Tak některé si tam kydání hnoje vyzkoušely

Ale jako jet se poradit s tátou, to by mi bylo hodně trapné...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené