Zrovna mě zaujal aktuální článek na idnes.

A trochu mě to už naštvalo. Nepřijde vám, že už po nás, ženách, nevědí, co chtít?
Za bradavky se mám stydět (nemohu za to, že mi je příroda nadělila) a tak je musím zakrýt pokud možno neprůstřelným krunýřem. Zároveň ale ten krunýř nesmí být viděť...připadá vám opravdu jako tak velký problém, když vedle ramínek bílého tílka v létě vykukují druhá jednoduchá od podprsenky?

Samozřejmě daná pravidla holt musím respektovat, ale někdy se nad nima pozastavím.

Tak samozřejmě nic úžasného to není,ale z tohohle se fakt nezhroutím

Mě spíš štve, proč by se měla ženská stydět za to, že se jí rýsují ňadra či bradavky. Stydět za co? Tohle asi nikdy nepochopím. Dnes je trendy ani žena-ani muž )

Cituji Lisa: když vedle ramínek bílého tílka v létě vykukují druhá jednoduchá od podprsenky?

nosim tílka celoročně a odmítám se nad tím zastavovat... no a, nosim podprsenku a pokud jsou ramínka čistá a třeba nemám černé tílko a bílou podprsenku tak myslim, že to nikoho nezabije...

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě dostaly ty zařízlé ramínka od podprsenky. S mojí velikosti mám zařízlé každé ramínka, ať tenké, či širší. Jako by nestačilo, že mě bolí záda, ale co když ještě někdo objeví moje zařízlé ramínko To už mi přijde fakt přehnané. Přála bych tomu ma.gorovi, který to vymýšlí, nosit týden prsa velikosti 7, jako mám já, a pak by si uvědomil, co je v pracovním oblečení priorita (např. že je horší minisukýnka a výstřih až k pupku, než zařízlé ramínko).

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji marbee: Mě dostaly ty zařízlé ramínka od podprsenky. S mojí velikosti mám zařízlé každé ramínka, ať tenké, či širší.

Nechci rýpat, jen jsem teď někde slyšela, že zařízlá ramínka od podprsenky signalizují špatnou velikost (obvykle větší obvod než je potřeba, pokud je obvod správný tak by hlavní "tíhu" prsou měl nést právě on, ramínka jsou jen doplněk.....). Sama vím, že ty co nosím mají špatnou velikost a v září se chci vypravit na lov za správnou velikostí Navíc nesprávnou velikost nosí v ČR prý cca 90 % žen .
Tady je dobré video :
http://ona.idnes.cz/modni-trendy.asp?c=A100413_000 507_ona_moda_ves
Po shlédnutí jsem pochopila, že má podprsenka vykazuje všechny znaky špatně vybrané velikosti

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bakalářka:
Neboj, nosím dobrou velikost (70 G) a on to fakt není moc med. Ale rýpej, jak chceš, já jsem si výběrem správné podprsenky už prošla a vím, že tohle je u těžkých velkých prsou prostě normální. Leda bych si pod ramínka nacpala molitan.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na marbee:
Tak potom ok, chápu, že pak větší problém, který řešíš jsou bolesti zad a ne zařízlá podprsenka (a vzhledem k tomu, že problémy e zádama mám, tak Tě lituju - představa, že bych byla ještě takhle "zatížená", tak je mám už fakt v háji....)

Jinak mě osobně čouhající rmaínka od podprsenky vedle ramínek od tílka neiritují, pokud jsou ve stejné barvě (a ne že pod černým tílkem vykukují bílá, to je fakt jak pěst na oko. Přece jenom spodní rádlo je spodní a nemá být moc vidět......). Ale i tak to přejdu a nijak to nehrotím. Základem je mít správnou velikost (a to je spíš pro zdraví než pro nějaké módní trendy či etiketu) a jinak je to (až na extrémy) fakt jedno.....
BTW faktem je, že ta slečna na fotce má přesně ty prohřešky, které mě vadí - vede zadek venku z kalhot, to fakt nemám ráda

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Mě to tedy také nepobuřuje, vůbec jsem se nad tím nikdy nepozastavila, pokud jak už tu někdo psal je podprsenka ve stejné/podobné barvě jako tílko.
Ale pozastavila jsem se nad tím, že dnes mám v práci šaty bez ramínek a pod tím podprsenku, takže ramínka od podprsenky jdou vidět. Tohle bude asi faux pas, že...? Nosím to tak běžně, i když občas (když jdu někam večer posedět) ramínka sundám, necítím se dobře...

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to taky nerozčílí,no tak mám prsa a prostě se mi rýsujou.A ten h.ň.u.p co to píše ať si to vyzkouší.
Co mě se teda maximálně nelíbí,jsou fusekle v sandálech,hlavně u chlapů.Šílenost.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zrovna když jsem dneska razila do práce, šla přede mnou paní v bílém tričku a pod tím bílá podprsenka. Juch, ta podprsenka tak úžasně svítila a vlastně člověk absolutně nevnímal to tričko. Nevím, proč si to tričko vlastně vůbec brala. Přecijen podprsenka tělové barvy by byla lepší.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bakalářka:

je to děs no nikomu to nepřeju, ještě štěstí, že nemám žádné visáky, ale pěkné prsa po mamce, která je má i po třech dětech jako mladice, tak snad mi tak taky vydrží

Mě nevadí ramínka od podprsenky a nevadí mi ani rýsující se bradavky. Když někdo nemá rád vyztužené podprsenky, tak si může leda tak bradavky zalepovat a to už mi přijde fakt moc. No tak na to bych se mohla vykašlat, mám prsa, tak mám i bradavky a co jako? Já sice nevyztužené podprsenky skoro nenosím, protože vyztužená je lepší opora, ale spousta kamarádek je nosí a nemám fakt problém s tím, že se jim "rýsujou prsa"

arrow
profile_image
eliss_ mojeid
od 19. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

když jste u toho výběru podprsenky, tak super video, mimochodem,taky nosím úplně blbou velikost!
http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-t rendy/10629-aby-podprsenka-sedela-tajne-tipy-

arrow
profile_image
Slunicko007
od 22. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ježiš, tenhle článek dejte přečíst tak 4 miliardám lidí, co nemají pomalu co jíst a budou si klepat na čelo. Fakt jsem nikdy neřešila, jestli někomu kouká ramínko jiné barvy (naopak, třeba bílé tílko a vykukující krajková černá podprda se mi líbí). Hlavní je, aby byl člověk čistý, voňavý a pak ať si nosí, co chce. Třeba ať jde klidně jenom v podprsence. U nás jsme moc úzkostlivé, co se oblečení týče. V USA, Německu, Španělsku atd. je to všem absolutně jedno.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sluncere: dnes mám v práci šaty bez ramínek a pod tím podprsenku, takže ramínka od podprsenky jdou vidět

Tak zrovna tohle mi přijde dost nevkusné. Pod šaty bez ramínek jedině podprdu bez ramínek nabo jít bez.

Ale jinak - pokud lezou ramínka, tak mi to přijde naprosto normální (teda pokud např. nemám černý top a bílou podprdu). A že je vidět pod oblečením nebo že jsou vidět bradavky? A to mám jako sedět zalezlá doma a tvářit se, že nemám prsa??
Bych těm "inteligentům", co diktují co se má nosit, na týden půjčila svá prsa, ať si vyzkouší co to je se s nimi tahat a hned by změnili názor

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené