arrow
Neprodává v Bazaru

Chtěla jsem se zeptat který fén bioionic je nejlepší Nano nebo Whisper? Dík.

Byl mi doporučen NANO a i moje kadeřnice ho používá. Nyní mají v nabídce ještě takový černý, je asi o 1000,-Kč levnější ale prý je to starší kolekce.

Je to docela velká suma - já nejprve koupila žehličku a až po čase jsem šla do fénu, ale koupě nelituji a mám pocit, že aspoň něco pro ty vlásky dělám ( trpí už tak dost - melírek apod... )

tady jsou rozdíly. Mě byl doporučen NANO protože je pro delší a silné vlasy a má větší výkon:

Nano i5-X™: Při 1500W, silnější Nano i5X™ je výborný jak pro profesionály, tak pro domácí uživatele, kteří požadují výkonnější nástroj, který zvládne každodenní používání. Díky vysoké teplotě a silnému proudu vzduchu je skvělý pro klienty s dlouhými, silnými nebo drsnými vlasy. I přes vysoký výkon je Nano i5X™ se 737g stále velmi lehký.

Whisper Light™: Whisper Light™ má všechny vlastnosti fénu Nano i5X™, ale je ještě lehčí (pouhých 680g), o něco menší a má atraktivní „retro“ design. 1400W motor je výkonný ale přesto jemný, a proto je vhodný pro klienty s polodlouhými, krátkými nebo jemnými vlasy, kteří nepožadují vyšší výkon poskytovaný fénem Nano i5X™.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám polodlouhé a jemné vlasy,ale zase chci,aby ten fén něco uměl s mými vlasy vykouzlit. Mě stačí chvíli foukat teplým fénu a jsou hned suché. A ten Nano fénuje o 50% rychleji než jiné fény, což bych si pak asi ty vlasy ani nestačila pořádně tím fénem upravit.

Myslím že 50 je trošku přehnané. Je to rychlejší ale ne o 50%. Pokud ale máš jemné a polodlouhé vlasy tak pro tebe bude lepší Whisper. Má menší výkon, což je v tomto případě jen dobře. A neboj neschne to tak rychle, že by sis vlasy ani nestihla upravit. Zas takový "zázrak" to není

Ahoj,

no nevím o lepším fénu. Myslím, že cena je vysoká ale investice se vyplatí. Nacíc, si ho můžeš 14 dnů vyzkoušet a pokud nebudeš spokojená, tak ti vrátí peníze.

Sestra má také fén s ionty ( ale od jiné značky asi za 1500,-Kč ) a není tak dobrý jako ten bioionic.

Objednávky mi byly zpravidla doručeny cca za 5 dnů. Záleží - pokud jsi měla dobírku, či ne. Dobírka je rychlejší. Já tam teď objednávala tu mikrohydrataci. Objednávala jsem v pondělí přes účet a také ještě nemám. Ale zase ber v úvahu, že byly Velikonoce a Vel. pondělí, tak i proto to může být trochu zpožděné.

arrow
Neprodává v Bazaru

SUE77
Hele a myslíš, že by mohl být dobrý ten cestovní fén od Bioionicu? Bylo by fajn, kdyby měl stejnou kvalitu jako ty 4000. Stojí ani ne 3000.

No já ten cestovní fén mám také. Vozím ho hlavně když jedu do USA, pže má zástrčku do usa a přepínač voltů.Jako je taky výborný a lehoučký, ale fouká pomaleji, přeci jen má menší výkon.

souhlasím, že žehličky jsou super. Nemám one pass, mám tu starší verzi ismooth, protože nemám až takové kudrny, spíše se mi vlasy vlní.

arrow
Neprodává v Bazaru

SUE77
A vlasy máš po něm stejně hezké jako potom Nano? Jestli fouká pomaleji, tak by mohl být na úrovni Whisperu.

arrow
Neprodává v Bazaru

SUE77
Tak si budu šetřit penízky a koupím si ten cestovní jna moje polodlouhý vlasy bude stačit. Jinak sem si chtěla koupit ionizační fén od Remingtonu, ale kašlu na to, i když stojí jenom 1500.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ähoj, viděla jsem v akci fén Bioinic za 2000, ale chybí ta nástavná trubice? Myslíte, že to bude pro ty vlásky horší?

pussydeluxe
asi to má vliv já mám fén a při foukání bez nástavce jsem měla pocit,že jsou sušší,ale třeba to vliv nemá,co se zeptat výrobce?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ten mi určo řekne, že to nevadí, aby se toho zboží zbavil. Si myslím. Maj to na stránkách bioinonic.eu v sekci bazar. Já teda fén jsem měla taky bez toho nástavce,ale to nebyl ionizační, přišlo mi to celkem stejný, ale nevím jak je to tady.

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Majda345
Ahoj, ty máš od Bioionicu fén, je v něm prosím tě rozdíl oproti obyčejnýmu? Já přemýšlím nad žehličkou, tak by mě zajímalo jestli jejich výrobky opravdu fungují tak jako píší. Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Paris
Třeba nemusela mít na mysli od Bioionicu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené