gynekoložka mi doporučila přípravek na upravení poševní mikroflóry Fermalac vaginal, prý kvůli miniaturnímu zánětu, spíš jsem očekávala, že mi něco předepíše, ale tvrdí, že tohle bohatě postačí. Máte s fermalacem pozitivní zkušenost? (nebo jinými lactobacily do pochvy)

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám s laktobacily do pochvy dost dobrou zkušenost a bez nich si prakticky jakoukoliv léčbu antibiotiky nedovedu představit. já dost trpím na poševní záněty a antibiotika jsou můj úhlavní nepřítel,takže když začnu ant. brát,tak okamžitě začnu užívat takovýto laktobacil a mám pokoj.dřiv jsem trpěla, a teď úplně v pohodě. Mám vyzkoušeno jich víc, hodně mi pomohly čípky vag. od firmy Gyntima, pak Femigel s tea tree a dobře mi posloužily i vag. kapsle GynOcaps

Gadruna
Fermalac používám, pokud nasadim antibiotika, je účinný, za mě o.k.

arrow
profile_image
Kaca10
od 28. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě je to dobrá věc, o tom nepochybuj. Jediné, co jsem slyšela je, že se tyhle věci nemají užívat dlouhodobě, že může pak naopak k mykózám docházet. Takže pokud to bereš jen krátkodobě, nebo jen jako doplněk k antibiotikám, pak je vše v pořádku. Jinak platí tvrzení, že všeho moc škodí. Toť má domněnka.

arrow
profile_image
Eveline
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem Fermalac jednou brala, jelikož mi byl doporučen že při prvních dnech kdy začíná mykóza pomohou.. bohužel nepomohly a mykóza se mi rozjela pořádně..takže v konečnym důsledku jsem stejně musela přejít na Gyno Pevaril a podobný.. ale jako prevence si myslím, že by to mohlo být O.K.

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho používala po dobrání léků na mykózu-třeba 1kapsli obden,takhle 3.. potom při léčbě antibiotiky když jsem začala pociťovat problémy a jednu dobu jsem ho brala preventivně 1krát týdně- většinou po návštěvě bazénu atd. Teď už na mykózy několik let naštěstí netrpím, ale občas si ho preventivně dám. Mám vyzkoušený fermalac-ten mi zabírá nejlépe, měla jsem i maldion,ale ten mi nepřišel tak dobrý.

arrow
profile_image
drosera
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji columbina: měla jsem i maldion,ale ten mi nepřišel tak dobrý.

já zase naopak..z fermalacu jsem šílela, fakt jsme si nesedli..A maldion super, navíc mi vyhovuje, že jak je malinký, tak pak moc nešpiní a přitom CFU je tam hodně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené