arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mám takové zkušenosti nepoznala jsem nic na partnerovi, který se svěřil koupí a použití tohoto produktu.

Ahoj,
tak dnes jsem si vyzvedla feromonový parfem. Vůně příjemná a lehká....a asi to funguje! Protože mi manžel pořád vykládal jak jsem krásná a jak mi to dnes vyjimečně sluší!!

A to už spolu pár let jsme.

arrow
profile_image
Alice1234
od 22. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LennyVé: a můžu se zeptat jaký feromonový parfém máš konkrétně?

Reaguji na Alice1234:

Love and Desire.

arrow
profile_image
Pet1nkO
od 10. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Milé slečny a dámy. Četl jsem si vaše názory o feromonech a musím se smát. Divím se, nebo možná ani už ne, že jsou na světě "lidé" kteří utratí spoustu peněz jen aby se někomu líbili či se dostali do kalhotek (ve vašem případě do trenýrek). Víte vůbec, že feromony jsou vytvářeny ve vašem těle? Že jsou ve vaši kůži a potu? Víte rovněž, že každý samec a samice mají svoje specifické vůně z důvodů aby si nenašli toho geneticky nesprávného partnera? Proč některým voníte a jiným smrdíte jako tchoř? Pak nemá být tolik zdravotně postižených, narozených dětí. V případě, že chcete hezky vonět, plně chápu, že se navoníte parfémem, ale proč do toho tahat feromony někoho jiného. Řeknu to nechutně, neumím si představit, že proto abych voněl ženě, nasprejuji se něčím s přídavkem z podpaží jiného chlapa. To už ta ženská nebude toužit po mě, ale po zcela jiném chlápkovi. I když se našplícháte "něčími" feromóny, nezaručuje to jistotu, že to na vaší zvolenou osobu bude platit a třeba ji ještě ošálíte tím, že překryjete své vlastní feromony. Buďte půvabné, čistotné s jemnou vůní a pár minutami cvičení aby vaše oblečení natáhlo i kapku vašeho potu, BEZ uměle implantovaných feromónů a ono se to podá. Trošku věřit přírodě by to chtělo. Jen podotknu, že si s přítelkyní voníme bez parfémů a to kdekoliv na těle. Je to krásný pocit vědět, že se nemusí maskovat kdejakými sajrajty za 1500,- +. A pokud se nezamyslíte.. hodně "štěstí" s oblbovákama.

Petr

Parfém s Feromony pro Ženy‎ - ch.phierowoman.com
Parfém s Feromony pro Muže - ch.phieropremium.com

já prodávám Pheromone Essence, kdybyste měla některá zájem Zbývá více než polovina

arrow
profile_image
Tami3
od 1. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, mám zkušenost s feromony od Andro Vita pro ženy. Funguje skvěle

arrow
profile_image
Tami3
od 1. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Nikki01:
Na internetu jsem četka diskuzi o tom, že feromony od Essence nejsou účinné, protože prý neobsahují látky, které by nějak působily na muže.... ovšem vlastní zkušenost s nimi nemám.

arrow
profile_image
Axi
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já si nedávno koupila taky feromony, viz obrázek, cena 489,-Kč/14ml. Večer po koupeli jsem se trošku stříkla (na krk a do vlasů) a přítel mi řekl jen tak z ničeho nic (aniž by věděl), že mi to strašně moc sluší a že nádherně voním. Byla to opravdu příjemná čistá vůně, žádná těžká. Né, že by mi běžně neříkal, že mi to sluší, ale teď to bylo jiné...Taktéž jsme seděli další večer s přáteli v klubu a přišlo mi, že kluci se se mnou baví ještě více, než obvykle. Buď je to opravdu těmi feromony, náhoda a nebo je to v naší hlavě (když si člověk nějak pomůže k tomu, aby byl a cítil se sexy, tak se pak i lépe cítí a okolí to začne vnímat)

Feromony pro ženy 14ml

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené