Ahoj holky,
rozhodla jsem se zainvestovat do diáře Filofax (kapesní verze). Chtěla jsem se Vás zeptat, na to, jak jste právě s diářem této značky spokojené, zda se investice vyplatí, a zda diář máte některé třeba už nějaký ten rok..
Jaká myslíte barevná verze je nejlepší, jakou máte vy?
Mě se hodně líbí Filofax Cover Story, Bloom, ale nevím, jestli se mi v kabelce otíráním o lavici, stůl při každodenním nošení neušpiní ta textilie, a také jsem na vážkách s tím zapínáním (na gumičku).
Další verze, která se mi líbí je klasický s malinovou barvou, ale stále ta verze bloom je taková veselejší.. Přeci jen je to dost peněz a nechci, aby se mi za rok okoukal..
Jak jste spokojené vy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám Filofax asi tři roky a je to nejlepší diář na světě. Mám teda větší verzi - mám radši větší diáře než ty kapesní. Určitě jsi udělala dobře, žes ho koupila.

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám verzi Metropol. Není kožený ani, jen koženkový. Byl levný, je z výprodeje v TK-Maxxu. Z kvality nejsem vedle, ale používám ho jen jako zálohu elektronické agendy a na to postačuje velmi dobře.

Taky mám už 4 roky Filofax Finsbury kožený, potom jenom měníš každý rok náplně. Pořád vypadá jako nový, rozhodně se vyplatí do něho investovat.

Já používám třeba pro změnu velikost Pocket, abych neměla kabelku příliš narvanou a aby nevážila tutu...
Píšu si do něj jen tak různé poznámky a mam tam některé karty/dokumenty, které nechci mít v peněžence, kdyby se mi náhodou nějaká ruka šmátralka dostala do kabelky, tak abych nepřišla o vše. Za tímto účelem jsem si přímo ve Filofaxu koupila pár takových těch doplňkových folií přímo na karty/kreditky a super. (y)

Náplně si kupuju jak kdy, někdy mám chuť a koupím přímo od Filofaxu, někdy pořídím u Herlitz. Teď mám novej, kterej jsem dostala jako dáreček, takže svůj původní v červené barvě mám na prodej. Vypadá takto.

Co se kvality týče, tak já jsem teda moc spokojená. Kůže to není, ale mně se ta koženka nijak neponičila a barvu určitě nepouští. Nosím ho v kabelce společně se vším, někdy i s klíčema.

Cituji natt009: Mě se hodně líbí Filofax Cover Story, Bloom, ale nevím, jestli se mi v kabelce otíráním o lavici, stůl při každodenním nošení neušpiní ta textilie, a také jsem na vážkách s tím zapínáním (na gumičku).

Jestli chceš něco "na stálo" nebo na více let, tak bych asi šla do toho koženkového, ta textilie by se ušpinit asi mohla (ale osobní zkušenost s tímto diářem nemám) a navíc přece jen ten malinový vypadá tak nějak více na úrovni (aspoň z mýho pohledu).
A já osobně třeba když na nějaké schůzce vytáhnu diář na poznámky, tak nechci, aby se na mě koukali jako na 15letou puberťačku (čímž ale neříkám, že by se mi ty kytičky nelíbily), jen pracuju převážně s chlapama a tak to musí i nějak vypadat...

arrow
profile_image
ImAdu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já mám přesně ten kapesní malinový :) Mám ho sice teprve od vánoc, ale spokojenost největší :) jediný mínus, že se mi trošku povytáhlo oko na gumičce na tužku. Jinak jestli nechceš úplně formální, ale ani úplně bláznivý, zkus kouknout na diáře od kikki-k :)

Děkuju všem holky! Asi do něj půjdu, když vydrží takovou dobu..Jsou opravdu krásné, ale cena je dost vysoká..zas když vydrží..
Reaguji na 5Peta: No to je fakt, že když někdo má všechno v peněžence, potom mu to někdo ukradne, tak je vyřízený..Právě, že když je to taková cena, čekala bych kůži, ale je fakt, že bych to na první pohled ani nepoznala..
I přítelovi se více líbí ten malinový, ale zas se člověk pořádně rozhoduje, aby mu to vydrželo a neokoukalo se za nějaký čas, když to není zrovna nejlevnější.. Noo to by bylo asi pěkný ho vytáhnout před chlapama na nějaký schůzce.. Je fakt, že by měl asi být tak trochu reprezentativní..
Reaguji na ImAdu: Děkuji, určitě se tam podívám.. Joo? takže spokojená? Asi do něj půjdu, je fakt skvělý!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené