arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj dámy, holky, slečny
Zajímal by mě Váš názor na finanční zprostředkovatele (poradce) od společnosti Kapitol. Přečetla jsem hodně příspěvků na jiné firmy a nestačím se divit, co jsou schopni provést. Já tuhle práci začala dělat a je mi líto, když lidem opravdu nabízím výhodný produkt na důchodové spoření (který mam sama a mám a opravdumu věřím, má ho i snad celá firma) a oni se na mě stejně dívaj, jak kdybych z nich chtěla vyždímat poslední kačku. Na to bych teda neměla žaludek, jít za někym s myšlenkou "Toho oškubu". A úplně absolutně nechápu větu: "Vy na mě chcete vydělat" samozřejmě, že se na tom vydělává (žádné závratné částky, při poctivé práci), ale přece i v obchodě na lidech vydělávají, v kadeřnictví na lidech vydělávají, v kosmetáku taky...ale správný finančák se přece snaží jim ty peníze ušetřit.
Tak mě zajímá, jak vy reagujete na finanční poradce? Rovnou je zavrhnete nebo jim alespon dáte šanci?
A jakou zkušenost máte s Kapitolem.

arrow
profile_image
LucyLu
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zdravím, tak co se týče kapitolu jako zákazník, tak jsem spokojená. Pár produktů u nich mám a opravdu si zatím nemám na co stěžovat. Co se týče spolupráce... trošku jsem se do toho taky zapletla... bylo mi řečeno, že potřebují lidi, který vysvětlí stávajícím klientům výhody a nevýhody a budou uzavírat smlouvy apod. Po několika týdnech, kdy jsem jezdila na školení a získávala informace... jsem stejnak zjistila, že bych si musela najít první měsíc "zákazníky" a ten další by mi třeba i někoho přidělili... a to byl pro mě konec, protože na to nemám povahu a taky čas, při práci, hledat lidi, kteří by měli zájem... většina lidí už totiž svého poradce má. Taky jsem si zjišťovala info ještě než jsem se rozhodla a bohužel nic moc nezjistila... každopádně myslím, že když už dělat tohle, tak kapitol je dobrá volba... jen na to člověk musí mít povahu
A k odpovědi na tvé další otázky - poradcům se vyhýbám, když něco, tak to budu řešit s tím svým, ke kterému mám důvěru... ale myslím, že si člověk uzavře pojištění jen tehdy, když o to opravdu stojí... tak jako jsem to udělala já. Kdybych jej nechtěla, nebo na to neměla... tak mě nikdo k ničemu neukecá

arrow
profile_image
Kořanová mojeid
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky,můj manžel se před více jak půl rokem též dal na tuto práci.Nejdříve jen jako přivýdělek,poté už na podnikání-práce ho baví a je spokojený.Občas ho taky zaráží,jaké hyeny u nás dokážou být a místo toho,aby lidem pomohly,tak se na nich snaží jen vydělatTo ale není jen u kapitolu-je to u všech pojištoven-bohužel.A tak fandím lidem jako je on,protože vím,že čím více takových lidí,tím méně zklamaných klientů.A o to nám přeci jde.Jinak ti přeji mnoho uspěchů v práci,at se ti daří

Cituji Wiicky: A úplně absolutně nechápu větu: "Vy na mě chcete vydělat" samozřejmě, že se na tom vydělává

No sama jsi si odpověděla.

Cituji Wiicky: i v obchodě na lidech vydělávají, v kadeřnictví na lidech vydělávají, v kosmetáku taky

Jenže tam jdeš dobrovolně a vybereš si, co potřebuješ. Ono je spíš člověku nepříjemné, když mu někdo cpe něco, o čem má přestavu, že nepotřebuje. A nejsou to jen poradci, ale i různí podomní prodejci, telefonní operátoři a všemožné předváděčky.

arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kořanová:
Jsem moc ráda, že to takhle dělá

arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na JulčaPulča:
Já jen konstatovala, že o peníze jde přece všude, jen nechápu, proč zrovna u tohohle povolání, to všichni tak vyzdvihují a třeba u kadeřnictví je jim to putna, že je pěkně natáhnou.
To určitě,já to cpaní zbytečných a nevyhovujících produktů právě odsuzuju, ale i takový blbouni se najdou v týhle profesi a pak si třeba i o mě řeknou, že je jdu oškubat, i přesto že mě neznají a já těm lidem chci opravdu pomoct.

arrow
profile_image
Innes
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kamarádka před časem začala dělat pojišťovačku u Kapitolu. Hučela do mě tak dlouho, až jsem si penzijko aspoň na tu stokorunu udělala. Mrzí mě, že mi neřekla rovnou, že to bude u České spořitelny, mám tam účet, asi bych si zařídíla radši tam. Ale tak vydělat si musí a já si to mohla zjistit. Asi tato pojišťovna patří k těm lepší, mě ale odradili tou otravností stejně jako všechny ostatní. Nevím, jestli jsou i ostatní poradci jako ona, ale přišlo mi, jak kdyby byla na lobotomii, totálně vymytej mozek, pořád papouškovala dokola to samé, nedokázala podat uspokojivou odpověď na věty, které jim nanakukali na školení a pořád dokola, že ona je ta dobrá, co bude lidem pomáhat, kdežto ti druzí je chtějí jen oškubat No já nevím, ale mně to začalo zavánět předváděčkou pro důchodce už tím stylem přesvědčování.

arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Innes:
To mě mrzí, že měla určité naučené a furt dokola. Já sama to nemam ráda, proto to tak nedělám, ale snažim se to vysvětlit normálně lidsky a když něco nevim, tak zkrátka řeknu, že nevim a vše dohledám - jsme taky jen lidi. Jinak určitě vám měla říct hned čí produkt vám nabízí.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Innes: to bude u České spořitelny

česká spořitelna potajmu - bez informace střadatelům - prodala z větší části penzijní fond Kooperativě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené