arrow
profile_image
Luciiisek
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky holky, v pátek jsem měla schůzku s finančním poradcem z firmy Partners, pán byl velmi milý, bylo vidět, že mu nejde jen o to, aby uzavřel co nejdříve co nejvýhodnější smlouvu, a celé setkání na mě působilo dost příjemně. Přitom jsem hodně nedůvěřivý člověk, a vůbec mu dalo spoustu přemlouvání, abych vůbec na schůzku kývla. Nevěřím, že mi někdo něco v životě dá zdarma, že za mě něco bezplatně vyřeší apod., a proto jsem byla hodně nedůvěřivá...

Chtěla bych vědět, jestli má některá z Vás s touto skupinou také zkušenosti, popř. jaké apod.

arrow
profile_image
Luciiisek
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

elissabeth

Jé, děkuji Na mě také působí moc fajn, já se ve fifanční oblasti - ať už se to týká bank, úvěrů, pojištění apod. vůbec nevyznám, nevím, na co a kde si dát pozor, a taky mi připadalo, že pán ví, o čem mluví, a že je ochoten mi pomoci a ne "jen si namastit kapsu"

arrow
profile_image
zerzel
od 21. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych řekla, že tito lidé působí dobře. Myslím, že není třeba se bát. Ale provize z toho mají veliké, to zase jo .

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj můj finanční poradce patří také do této společnosti, zkušenost jen dobrá Je jasné, že jim také jde o obchod-kdyby ne,nebylo by to normální... ale jde jim také o to aby to bylo výhodné i pro klienty a hlavně jim jde o to, aby klienta nepoškodili, což je jen dobře

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, ono asi záleží na koho narazíš, já nemám dobrou zkušenost, po vypracování návrhu jsem se velmi divila metodám-třeba mi bylo navrženo zrušit pojistku a založit novou, přitom původní platím přes 5 let a je to kapitálovka, čili se mi tam i naskládaly penízky, poradkyně mi navrhla ji zrušit a jít do jiné...vyloženě chtěla vyrýžovat.
Trochu jsem se tím zabývala i já sama u jiné firmy, tak rámcově vím, co ano a co ne...
Protože byla i dost vlezlá, neudělalo to na mne dobrý dojem- není špatné si vyslechnout těch poradců víc...

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přítel mé spolubydlící u nich nějakou dobu pracoval. Dodnes prý nedostal výplatu za 2 - 3 měsíce. No tak nevím, co to je za firmu...

arrow
profile_image
Anazuz
od 3. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Luciiisek
S jedním človíčkem z Partner´s spolupracujeme už více jak 2 roky, dal nám dokupy veškeré finance, pomohl s hypotékou a úvěrem, ušetřil na pojistkách a v neposlední řadě se stal rodinným přítelem, takže já na Partner´s budu vždy pět jen a jen ódu.
Imponuje mi, že je to člověk, který ví, o čem hovoří, rozumí číslům a má to v hlavě srovnané.

arrow
profile_image
Looniee
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to asi opravdu tím, na jakého člověka narazíte.. I ve světe financí jsou podvodníci (tedy spíše hlavně tam) a můžeme natrefit někoho, kdo opravdu chce jen vyrýžovat. Já mám velmi dobré zkušenosti naopak s OVB- partners vlastně vzniklo na tomto základě. Nejdříve jsem byla klientka a velmi spokojená, slečna poradila mě i partnerovi, jak kde ušetřit a jak si lépe postavit životní pojistku. Do té doby jsme platili hodně a prakticky za nic.. Hrozně moc se mi líbil přístup... Mohu vřele doporučit. Po delší době jsem se rozhodla, že bych chtěla získat více informací o možnostech na finančním trhu a začala jsem pro OVB pracovat. maximální spokojenost..ale opravdu je to o lidech, školí nás samí super lidi, kteří to dělají s láskou a z přesvědčení, že je důležité mít spokojené klienty! Samozřejmě také pro peníze, vždyť nás to živí...ale necpat lidem produkty jak na běžícím páse i když pro ně nejsou vhodné(jak to dělají pojišťováci, kteří chodí po bytech!) ... když se vám to nelíbí, nevadí, vymyslíme spolu něco jiného ) Takový přístup nás učí... A ještě jsem získala tolik užitečných informací, nakoplo mě to a najednou mám jiný přístup k životu.. Takže neházejte NEZÁVISLÉ FINANČNÍ PORADCE do jednoho pytle.. lidé jsou různí, i zde jsou darebáci!

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Looniee: partners vlastně vzniklo na tomto základě

Ony jsou asi všechny tyto firmy na jednom základě, pojistky, stavebko, důchodové a propojit to vše tak, aby člověk dostal od státu všechny výhody a příspěvky, které mu nabízí, taky lze snížit daně. Jsou to fajn věci, jen to chce buď si to vyslechnout i od jiných, nebo si i když se tím nechcete zabývat dál, vyslechnout na školení potřebné informace a pak si díky licenci uzavřít s pomocí svého poradce smlouvy a provize půjdou vám...Rozhodně nerušit pojistky, které běží delší dobu a tváří se jako nevýhodné oproti nabídce fin.poradce.

arrow
profile_image
Elza
od 24. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Looniee
Souhlasím s Tebou, poradci jsou různí, já jsem taky poradce, věnuji se pouze této činnosti a na plný úvazek. Většina klientů mi říká, že se jim líbí, že nejsem agresivní a do ničeho je nenutím, už vůbec ne rušit jejich stávající pojistky. Zastávám totiž názor, že lidi nejsou blbí a poznají, pokud chtějí na nich poradci pouze vydělat a po nich potopa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Looniee
Partners nevzniklo na základě OVB,ale naopak lidem ve vedení OVB se nelíbilo,kam je OVB tlačí a jak krátí provize poradců ve prospěch sebe.Tady je totiž české OVB,které posílá peníze do Německa.Takže se trhli a založily českou společnost,do které přešlo skoro 1000 poradců z OVB.Slibovaly lepší provize a spolupráci se spoustou bank a pojištoven.Ale ted tlačí na poradce a musíš si pod sebe shánět další lidi a tak.Kamarádka tam dělala,ale ted se jí to dost znechutilo a odchází.
tirafaAni se paní nedivím.že ti chtěla zrušit kapitálovku i když jí máš 5 let.Když ty samé peníze budeš dávat do životního investičního,můžeš tam mít třeba jednou tolik,ale to ti právě měla vysvětlit.Proč to ruší,že jinde ti to vydělá víc.

arrow
profile_image
Lucie Hezka
od 10. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Partners jsou v podstatě OVB, kteří nějak obrali pár lidí o nějaké fondy (bylo to v TV). Je to tedy pár lidí, kteří se naučili jak to chodí v OVB, sehnali peníze a založili Partners. Ono stačí, když se díváte někdy na "Krotitelé dluhů" na ČT1, tak musí být každému jasné, kdo tam pracuje. Tito lidí před tím než je vyšlou do terénu, prochází několika školeními jak se oblékat, jak na lidi působit, jak reagovat na jejich dotazy a já nevím co všechno ještě. Hodně je to psychologické a na zákazníka to musí zapůsobit.

Mám kamarádku, která pracovala u OVB. Musím říct, že do doby než prošla školeními, tak to byla fajn holka, ale postupem času začala mít nosánek nahoru a myslela si o sobě, že půlka ekonomiky v ČR stojí na ní a jejích klientech. Údajně vydělávala 50 tis. za měsíc, ale jak se později ukázalo, všechno byla lež. Luxusní oblečení i vysoké výplaty byly jen iluzí pro zákazníky, kteří jí měli svěřovat své peníze. Skutečnost byla taková, že na vše si brala spotřebitelské úvěry (dokonce na drahé večeře s klienty) a OVB jí měla platit za odvedenou práci, ale neplatila jí nic. S odstupem času přiznala, že to všechno byla jen lživá hra na zákazníka, kdy se snažili tvrdit, že pouze oni můžou vyjednat nejlepší podmínky na hypotéku, úvěr, leasing, ale pouze tak přetahovali klienty od jedné instituce k jiné a vždycky inkasovali peníze za uzavření nových smluv.

Partners bych označila jako takové dítko OVB, kdy OBV už dost lidí zná a posuzuje je negativně. Určitě bych od toho dala ruce pryč.

arrow
profile_image
Lucie Hezka
od 10. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lenushe: Přítel mé spolubydlící u nich nějakou dobu pracoval. Dodnes prý nedostal výplatu za 2 - 3 měsíce. No tak nevím, co to je za firmu...

Kamarádce dluží dodnes skoro po roce asi za 6 měsíců a údajně je to přes 80 tis.

arrow
profile_image
Sfinga
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkušenost jednu mám, nicméně ne přímo s jejich službou.
Kamarádce se po letech ozval takový muž z minulosti - nic spolu neměli, ale byl tam určitý potenciál a naděje. Tak teď, že by se jako mohli vidět. Ona byla celkem ráda, jakože třeba si na ni vzpoměl a věci přehodnotil a tak. Ukázalo se, že mu jde o nabídku služeb fin.poradenství - chtěl jí "zkonsolidovat" finance a zároveň do ní strašně dělal, ať to jde sama dělat. Měl s tím neuvěřitelnou výdrž. Zdá se, že u Partners poradce postupuje v hierarchii s tím, kolik nových poradců přivede, bere podíly z jejich provizí - taková pyramida. Je obrovský tlak na kontakty - jak na potenciální klienty, tak na potenciální nové poradce. Kámoška to i chvilku zvažovala, ale když viděla, že by musela takto "působit" mezi svojí rodinou a kamarády, nabízet jim, lámat z nich další kontakty, tak se moudře rozhodla, že ne. Nechala si od něho ale udělat nějaké poradenství a protože není pitomá, tak jen v tom rozsahu, co skutečně potřebovala a aby to bylo výhodné. S tím je celkem spokojená.
Jako služba to určitě smysl má, jsou mezi nimi dobří i horší a ti na vrcholku pyramidy se určitě nemají špatně Tak asi tak.

arrow
profile_image
Lucie Hezka
od 10. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sfinga: Ano, to je pravda. Je to pyramida a nejdřív je na školení učili, že mají změnit hypotéky, pojistky a leasingy své rodině a známým.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené