arrow
profile_image
Bárbr
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím,

dnes mě kontaktovala firma Texlette s touto nabídkou: "Dobrý den, máme o Vás zájem jako modelku na reklamní spoty a katalogy na francouzskou módu a parfumérii. Nabídka honoráře a odměny 5000 EUR za 1 reklamu. Kontaktujte nás na email.." Jelikož se s fake nabídkami setkávám velice často, zajímalo mě podrobnější info- odpovědi jsem se ale nedočkala. Jen mi poslali následující link k registraci: http://www.antexins.cz/e-registration/
Znovu jsem je kontaktovala s tím, že chci vědět o co jde, na co je nutná registrace (ještě k tomu nejspíš placená) apod. Opět mi poslali jen odkaz na registraci. Z jejich jednání je mi jasné, že se o seriózní firmu pravděpodobně nejedná.

Na internetu jsem se toho o nich taky moc nedozvěděla- a proto prosím ty z vás, které jste se s touto firmou setkaly, o svoje zkušenosti.

Nejspíš odpovědi ani nečtou a rovnou počítaj s tim, ze mas zajem a posílají registraci, ale nemam s nimi zkušenosti

Jsou super, je to francouzská agentura, platí vysoké honoráře. Často dělám hostesku a mám 250 kč na hodinu čistý zisk. V loni jsem fotila na reklamní letáky a dostala jsem 40 tisíc. Jsou super, doporučuji ! Jsem též jejich členkou a mám práci stále, pokaždé jak chci. Doporučuji !!

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Nebrat, jsou to podvodníci.Já jim taky několikrát psala a dříve se alespon namáhali poslat e- mail, že pokud chci od nich práci, musím zaplatit registrační poplatek 6000Kč.Sponzora nikomu dělat nehodlám. A ted mě opět kontaktovali na Fotopartě.Na jejich oficiálních stránkách se zminují o registračním poplatku.

arrow
profile_image
Bárbr
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, tak moje kamarádka s nimi taky nemá dobré zkušenosti...bez jejího vědomí použili její fotku na svou propagaci

Reaguji na Jana1111: Dost průhledná propagace...podobně jste na to šli na jednom fotowebu- taky plno "super" a vykřičníků

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené