arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla bych chodit na kruhový trénink v Olomouci. Máte někdo zkušenosti s fitcentrem FitCurves nebo s Expreskou? Ještě jsem do fitka nechodila a nevím, co očekávat, každopádně se tam chci pořádně zapotit. Napište mi tu prosím vše kladné či záporné, co vás napadne. Za každý příspěvek budu ráda.

arrow
Neprodává v Bazaru

Také by mě zajímalo, zda-li se tam dá chodit na přístroje mimo kruhový trénink a jestli tam mají i běžící pás.. Chtěla bych tam chodit na půlhodinku kruh. tréninku a třeba půlhodinku mimo třeba na ten pás, pokud by to ovšem šlo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak třeba Expreska nic kromě strojů na kruhový trénink nemá

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Memiel: Aha, dobré vědět, díky. Četla jsem, že tam některé holky bývají třeba i hodinu.. To celou hodinu jen střídají stanoviště? To mi nejde do hlavy ) A trošku se bojím, že když budu cvičit i na prsní svaly, že se mi prsa zmenší. Už tak je mám dost malá :/

arrow
profile_image
kolka.ch
od 3. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, v Expresce jsem nikdy nebyla, jen ji znám z pohledu kamarádky - lektorky. Jde jim zejména o to, ti nabídnout tisíce dalších produktů ke cvičení a snaží se lidi přesvědčit, že s Vámi je něco špatně (váha, svaly, ...) a jediný kdo vám může pomoct, jsou oni a jejich nutriční specialista. vydržela tam asi měsíc Nechci tu šířit špatnou reklamu, jen takto mi to vyložila

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kolka.ch: Tohle je zásadní vědět. Děkuji za reakci..

arrow
profile_image
Naneni8
od 26. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky přemýšlím nad kruhovým tréninkem. Nemáte ještě někdo zkušenosti s olomouckým Contours? Případně jsem ještě na internetu objevila LadyCity, taky v Olomouci, to navíc myslím vychází nejlevněji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Naneni8: LadyCity se mi docela líbí, ale vidím na webovkách, že ten kruhový trénink mají jen v určitý čas.. Mě by se líbilo i cvičení samostatně, ale nevím si rady s přístroji a nevím ani jak cvičit. Myslíš, že by mi to tam třeba někdo ukázal zadarmo, nebo se za rady taky platí? Nevíš, jestli tam mají ten běžeckej pás?

arrow
profile_image
Naneni8
od 26. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak podle fotek to vypadá, že pás tam není .... No já to právě pochopila tak, že v určitý čas je tam jen nějaký skupinový kruhový trénink nebo jiné aktivity, které jsou vedeny na stránkách jako doplňkové a jinak si snad každý může cvičit sám, když má permanentku, ne? .. těžko říct, na tom jejich webu toho moc není

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Naneni8: jo moc toho tam není a to je chyba.. Ta permanentka je určitě na to samostatné cvičení a trošku mi vadí, že zaplatím za permanentku a kdybych chtěla jít i na jiné aktivity, tak i za ty aktivity budu muset platit.. už tak je pro mě permanentka drahá.. Ale ten pás by mi tam asi chyběl.. podle mě nemá cenu posilování bez běhání, když chci trochu zhubnout..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené